Smutný příběh zaslala ještě ke včerejšímu tématu čtenářka Jana. Sama je nemocná a na vozíku, ale její manžel to psychicky nezvládl a našel si jinou...

Zvládla byste, kdyby se váš partner ocitl na vozíku? Manžel čtenářky Jany to nezvládl a pro Janu to byla největší bolest v životě...


Dobrý den!
Nevím, jestli vás to bude zajímat, ale při nejhorším se mi trochu uleví na duši.
Jsem totiž na invalidním vozíčku a už se ani nemůžu zvednout , tento dopis píšu na virtuální klávesnici jedním prstem tak si asi zhruba dovedete představit, co to pro mě je za práci, napsat pár řádků.

Kdy jste poznala největší bolest?
To bylo, když manžel to psychicky nevydržel a našel si ženskou, to snad ani ženská nebyla, díky ní jsem měla doma úplný peklo a když jsem jí prosila, že mi je jedno, že spí s manželem, jen ať to pro mně udělá udejchatelný, tak se tvářila, že za nic nemůže. Já si myslím o ženský, která soupeří s ženskou na vozíku, že je větší chudák než já a je mi jí upřímně líto. Klidně bych jí nechala všechny výhody, ale i s tou nemocí a vozíkem, aby si to užila.

Jak jste se s bolestí vypořádala?
Nakonec jsem se už jenom modlila, aby byl všemu konec, naskytla se mi možnost jít do ústavu, tak jsem šla.
A manžel teprve potom poznal, jaká je.

Co bolí nejvíce?
Když jsem mu všechno říkala, že to takhle dopadne tak mi to nevěřil a byl zlej.

Co vám na ní zabírá?
Surfování na internetu, jsem na vašich stránkách, občas se podívám do e-shopu, na nádherné obrázky jenom mám strach, aby mi neodešel počítač.
Protože to bych už nemněla spojení se světem.

Slunce v duši,
Jana

PS: psala jsem to od 3 hod. do 10hod. né v jednom kuse, ale musela jsem odpočívat jinak bych to nezvládla.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Soutěžní obrázek: Co jsem rozřezal?

soutez

Téma dne 22.6.2012: Máte šestý smysl?

  • Měla jste někdy tušení?
  • Cítíte v kostech, že se nějaká událost stane?
  • Dostáváte od „Osudu“ varovné signály?

Popište mi konkrétní příběhy, které se vám staly a vy jste tušila, že to tak dopadne, ať už to dopadlo dobře či špatně. Příspěvky mi posílejte do redakční e-mailové schránky (viz níže), a to nejpozději 22.6.2012 do 15.00 hodin. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na uveřejnění a také šanci na získání dárku, kterým je tentokrát vpravdě osudová hra - dřevěné Šachy od firmy Albi.

sachy

Reklama