píše naše čtenářka s nickem AnteaX. Na pedikúru si chodí nejen odpočinout, ale občas odejte i s pěkným obrázkem, které její pedikérka vyrábí a prodává přímo v salonu.

Když jsem byla mladší, pedikúře jsem nepřikládala takovou váhu, jako teď. Nohy nás nosí celý život a něco se naběhají, tak si péči určitě zaslouží:-)

Ke své pedikérce si chodím odpočinout. Má útulný salonek, po voňavé koupeli nohou si lehnu na lehátko a nechám se hýčkat:-) Někdy mě to trochu lechtá, ale jinak je pedikúra jen a jen příjemná. Během ní se rozhlížím po stěnách salonu, kde má vystavené obrázky decoupage, které prodává. Málokdy odolám, většinou si nějaký koupím a pak jsem tomu ráda, že mám pro někoho hezký dárek. Po pedikúře se nestačím divit, kolik zrohovatělé kůže mi odstranila. Hned se mi lepší chodí a nohy v sandálech mám volné:-)

Vyzkoušela jsem několikrát francouzské zdobení nehtů, je to piplačka, ale vypadá to moc elegantně. Nejraši mám ale na nehtech na nohou obyčejný barevný lak, který si snadno dokážu nanést sama. Už jsem si na to tak zvykla, že bez upravených nehtů bych si sandálky nevzala.

V zimě na pedikúru nechodím, dělám si ji doma sama a dopřávám nožkám úlevu v k tomu určené vaničce, která nohy masíruje a probublává. Jinak k ní chodím 3x ročně, na jaře, v létě a na podzim.

Výborné zkušenosti mám s krémem na rozpraskané paty od Oriflame -Feet Up Advanced Cracked Heel Repair Foot Cream. Obsahuje ureu a vůbec všechny krémy s ureou jsou na nohy skvělé.

Myslím, že se na pedikúru co nejdřív zase objednám, už mi ta příjemná péče moc chybí:-)

napsala čtenářka AnteaX

Milá AnteaX, díky za tip

Text nebyl redakčně upraven

Reklama