Jak se nechala obarvit na „žluto“ u kadeřnice, nám popsala čtenářka Ms.Luccy. Samozřejmě žlutou barvu nechtěla, ale nějakou dobu to s ní musela vydržet. A od té doby se barví doma.

No jo, co si člověk neudělá sám... :-) Díky za příspěvek, milá Ms.Luccy, hezký den.


Moje přírodní barva vlasů je taková tmavší blond neboli šedá myší barva (jak se říká „pochcaná sláma“). Dlouhou dobu jsem si nechávala dělat melír, protože se mi tahle přírodní barva na mě vůbec nelíbí (jak jinak - vždycky chceme přesně opak toho, co máme). Po několika letech jsem začala přemýšlet nad tím, že bych si nechala obarvit celou hlavu na blond, přeci jen mě už ty melíry omrzely. Nakonec jsem se konečně odhodlala a objednala se ke kadeřnici. Byla jsem z toho trochu nervózní, ale pak jsem si říkala, proč vlastně? Vždyť je to profesionálka a používá kvalitní barvy, to se povede!

Barvení probíhalo skvěle, užívala jsem si to. Když byl výtvor hotový a já se podívala do zrcadla, byla jsem trochu zklamaná. Chtěla jsem blond spíš do stříbrna, ale místo toho jsem měla vlasy zlaté. No nic, zas tak hrozný to není, říkala jsem si, zaplatila a odešla i tak s dobrým pocitem. Po příchodu domů na mě ale čekal šok. Vždyť ty vlasy jsou žlutý!!, to byly moje poslední slova před tím, než jsem skoro omdlela. V kadeřnictví totiž umělé světlo zkreslovalo barvu vlasů a až na přírodním světle doma se skutečná barva projevila. Koukala jsem pořád do zrcadla, nemohla tomu uvěřit a začínala litovat svého rozhodnutí. Přítel tomu zrovna moc nepomáhal, když mi říkal „ty moje zlatovlásko“.

Měla jsem sto chutí to přebarvit, ale nechtěla jsem si ještě víc zničit vlasy, a tak jsem sedla k internetu a hledala rady, co s tím. A přeci jen jsem něco našla - silver šampon. To byla moje jediná záchrana, a protože byla sobota podvečer, nasedla jsem do auta a jela 20 km do vedlejšího města do hypermarketu pro tuhle super vychytávku. Po příjezdu domů jsem si tím umyla hlavu tak 4 x (doporučenou dobu působení 1 minutu jsem ignorovala a nechala to tam rovnou 15 minut) a čekala co se bude dít. No řeknu vám - výsledek pořád nic moc. Žlutá trochu slezla, ale i tak to bylo hrozně nepřirozený a zlatý. Bohužel jsem to musela pár týdnů vydržet, než se barva začala vymývat a pak jsem si koupila krásný odstín blond barvy v drogerii a zkusila domácí barvení. A světe div se, byla to přesně ta barva, co jsem chtěla. Od té doby ke kadeřnici nechodím a barvím se doma :))

Hezký den bez šílených proměn,

Ms.Luccy

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Prosím, další příspěvky už neposílejte, zanedlouho jedna z vás získá super kosmetiku - parfém Lady Avebury, čerstvou novinku od Oriflame, k tomu krémový deodorant od Garnier a jako bonus třpytivé stíny Sephora:

cena

Reklama