ertezrrr.jpg

Krásné vlasy a účes, který vám sluší – to je to, po čem touží každá žena. K tvorbě účesu je dobré použít kvalitní pomocníky jako je fén, žehlička či styler, protože pak bude jistotou, že váš účes bude perfektní, přesně takový, jaký si přejete.

V rámci oslav Dne matek jsme spolu se značkou Dyson zrealizovaly krásnou akci, na kterou jsme pozvaly maminku Markétu a dceru Kateřinu z Chrudimska z řad našich čtenářek a také herečku a hlavně maminku Ivanu Jirešovou s její krásnou dcerou Sofií. Hlavním tématem byly vlasy, které jsou, jak se říká, korunou krásy. Celé odpoledne si mohly tyto čtyři krásné ženy užít, protože se jim s důkladnou péčí věnoval kadeřník a ambasador značky Dyson Martin Tyl. Všem udělal perfektní vlasový styling hodící se k jejich typům vlasů. K ruce mu byly profesionální pomocníci Dyson, díky kterým každé z žen vytvořil nádherný účes.

6464d1751361bblobid0.jpg

Bylo fascinující pozorovat jeho práci, jak šikovně a profesionálně zvládl s lehkostí vykouzlit úsměv na tvář každé z našich maminek a dcer. Protože jeho dílo bylo nádherné. Pohled do zrcadla říkal jediné, jedno velké nadšené ACH! Máme velkou radost, jak se akce povedla a jak byly maminky se svými dcerami spokojené.
 
Podívejte se na video, jak naše akce probíhala:

S maminkami a dcerami jsme měly možnost vyzkoušet tyto profesionální pomocníky, které můžete mít doma a využít je naplno pro svůj vlasový styling:

Žehličku Corrale

 • Jediná žehlička s ohebnými destičkami, které tvarují vlasy.
 • Navržena tak, aby vytvořila požadovaný styling s použitím nižší teploty, což vede k polovičnímu poškození vlasů.
 • Patentované ohebné destičky: Jsou vyrobené ze slitiny manganu a mědi. Na každé destičce je 15 mikrokloubů, které se ohýbají a přizpůsobují vlasům, čímž se snižuje vlnění a nerozlétávají se.
 • Topné těleso: Průlomové dynamické topné těleso se ohýbá spolu s destičkami a poskytuje tři přesná nastavení teploty: 165 °C, 185 °C a 210 °C.
 • Použití bez kabelu nebo s kabelem: Žehlička Dyson Corrale může být použita bez belu nebo s kabelem. Stačí ji připojit k nabíjecímu kabelu, který se otáčí o 360°, nebo umístit do ergonomicky navrženého nabíjecího doku v pravidelných intervalech během stylingu.
 • Dostupná v několika barevných provedeních.

FotowerJet-1-.jpg

Styler Airwrap

 • Revoluční styler s unikátním Coanda efektem, který vlasy šetrně navine k nástavci jen za pomoci vzduchu.
 • Kulma i fén v jednom: Tím, že vlasy vysouší i tvaruje současně, ušetří až polovinu času.
 • Navržen k úpravě vlasů za vlhka: Kombinací vlhkosti ve vlasech se silným proudem vzduchu a řízenou teplotou dokáže tvarovat a vysoušet vlasy bez použití extrémních teplot.
 • 8 různých stylingových nástavců: Díky nim dokáže zvětšit objem kadeří a vln a vyfouká je do sucha. Vyhlazující kartáče zase využívají Coanda efektu k šetrnému přitažení vlasů k povrchu kartáče vzduchem hnaným společně s pramínky vlasů. Napodobují tím techniku foukání do sucha používanou stylisty.
 • Možnost nastavení teploty i intenzity: Teplota dosahuje maximálně 150 °C. Inteligentní systém řízení dokáže změřit teplotu proudícího vzduchu až 40× za sekundu.
 • Elegantní pouzdro: Chrání a slouží k úhlednému uspořádání styleru Dyson Airwrap™ a jeho příslušenství. Je ve světle hnědém provedení, polstrované měkkou tkaninou a s magnetickým zapínáním.

FotoJeter-1-.jpg

Fén Supersonic

 • Vysoušeč vlasů nové generace s inteligentní regulací teploty.
 • 5 magnetických nástavců pro všechny typy vlasů: stylingový koncentrátor, difuzér, nástavec pro jemné sušení, hřeben se širokými zuby, Flyaway proti polétavým vlasům pro hladký a zářivý look.
 • Navržen tak, aby vytvořil požadovaný styling s použitím nižší teploty, což vede ke snížení poškození vlasů extrémně horkým vzduchem a chrání jejich přirozený lesk. Teplota vzduchu se měří 40× za sekundu a je neustále pod kontrolou.
 • Ochranná technologie Heat Shield: Povrch nástavců zůstává chladný a to dokonce i při úpravě vlasů z těsné blízkosti.
 • Záporné ionty pomáhají redukovat statický náboj.
 • Zdokonalená akustika: Zaručuje tichý chod vysoušeče.
 • Pop-up Store Dyson je otevřený od pondělí do neděle od 9:00 do 21:00 hodin, můžete si sem osobně zajít a osobně vyzkoušet nejnovější technologie od značky Dyson a dozvědět se o nich od proškolených profesionálek bližší informace. My jsme šly vyzkoušet stylingové nástroje na úpravu vlasů a můžeme je určitě doporučit!

blobid1.jpg

Kdo je Martin Tyl

Martin Tyl je přední český hairstylista, wigmaker uznávaný odborník v péči o vlasy a kadeřník celebrit, jehož základnou je salón NewYou. Kromě toho, že je ambasadorem značky Dyson, připravuje také modelky a celebrity na focení pro přední módní časopisy a na natáčení reklam. „Česat hvězdy na červený koberec je pro mě úžasná příležitost ukázat, jaké jsou možnosti a posunout trendy zase o kousek dál. Prostor dostávám hlavně u těch, u kterých jsem si jako osobní kadeřník získal dlouhodobou spoluprací důvěru,“ říká.

FowttoJet.jpg