Zvonáče jsou zase v módě a mnohé ženy jsou tomu rády. Patříte mezi ně? Pak jistě víte, že nic vám tak fantasticky neprodlouží nohy jako právě kombinace zvonových kalhot se zvýšeným pasem a k nim botičky na pořádně vysokém podpatku.

 

zvonyKdyž se dívám na fotky posledních trendů kalhot, vybavují se mi obrázky ze sedmdesátých let. Aby ne, „sedmdesátky“ jsou letos trendem číslo jedna a jsou převzaté takřka beze změny. Zvonové kalhoty a k nim boty na platformě nebo klínku, které se rafinovaně schovávají pod nohavicemi, takže úžasně prodlužují nohy. Připadáte si trochu jako na chůdách, občas musíte nebezpečně balancovat, ale co byste neudělala pro krásu, že? Žádné nohy přece nejsou tak dlouhé, aby nemohly být delší.

Přiznávám se, že moje nohy nejsou zrovna výstavní. Spíš krátké než dlouhé, spíš křivé než rovné. Ale už jsem si našla „fígl“, jak to šikovně kamuflovat, a zvonáče mi k tomu sloužily dokonale.

zvonyKdyž to vypadalo, že zvonům odzvoní, byla jste z toho docela zklamaná. Většinou se vyloženě de móde věcí zbavuji, ale u zvonáčů jsem udělala výjimku. Nevyhodila jsem je ani nepodlehla pokušení nechat nohavice zúžit, ale schovala je do skříně a doufala, že jednou zase přijde jejich čas. No vida, netrvalo to ani tak dlouho a jsou tady!

Vytáhla jsem tedy opět své staré džíny do zvonu a nikdo nepozná, že jsem si je nekoupila jako poslední hit. Ještě mi chybí ty platformy nebo sandály na klínku, aby byl výsledek dokonalý.

Ale chápu, že to není trend, který by se líbil všem. Naštěstí máte stále na výběr a módnímu diktátu se nemusíte podřizovat.

Čtěte také