V dnešní době velmi dbáme na zásady správné hygieny.
Dobře víme, že základem každodenní hygieny je naše dobré zdraví. To platí zejména o hygieně našeho těla, nevyjímaje ani intimní místa.

V době menstruace, tedy když máme „své dny“, je náš organismus zvláště vnímavý a citlivý na nepříznivé vlivy zvenčí.
V tomto období se tedy dobře chráníme a používáme bezpečné hygienické výrobky, bez kterých se současná žena už jen těžko obejde – dámské hygienické vložky a tampony.

V dnešní rychlé době na sebe každý klade vysoké nároky a stejný postoj máme i k výběru všech výrobků, které nakupujeme.
V oblasti produktů dámské hygieny požadujeme, aby tyto výrobky a potřeby pro intimní hygienu byly po celou dobu naší menstruace zejména kvalitní, spolehlivé, diskrétní a pohodlné.

Jistě jste si všimly, že v poslední době na stránkách Ženy-in aktuálně probíhá testování nových produktů značky Lidie.
Tyto výrobky v oblasti dámské hygieny patří tradičně mezi nejprodávanější značky na českém trhu.
Cenová dostupnost a dobrá kvalita charakterizují celou řadu těchto produktů.
V letošním roce přichází značka na trh nejen s novým designem svých obalů, ale také s inovovanou kvalitou, která je pro ně charakteristická.

Nové vložky značky Lidie se vyznačují především novým anatomickým tvarem, vylepšenou ochranou a lepší absorpční schopností. Také nový měkký povrch jako bavlna je příjemný na dotyk, lépe sedí a zajišťuje naše maximální pohodlí.

České spotřebitelky mají ve velké oblibě především tradičně kvalitní Lidie normal. Vylepšenou ochranou a výbornými absorpčními schopnostmi se ale mohou pochlubit také Lidie Ultra Normal Plus 10 a Lidie Ultra Super 8, které jsou novinkou ve výrobkové řadě Lidie.

Dámské hygienické produkty značky Lidie nyní testuje 100 čtenářek a již brzy budeme vědět, jak s nimi byly spokojené.