NOVINKA: Schwarzkopf styliste ULTIME BIOTIN+ VOLUME

Vlasy jsou a vždycky byly symbolem ženskosti. Ačkoli se módní trendy opakují a historie se vrací, jedno je jisté. Objemu se ženy u svých účesů snažily dosáhnout vždycky. Jenže pokud se k vám příroda zachovala jako macecha a nadělila vám na hlavě jemné chmýří, dosáhnout nadýchaného účesu bývá problém. Řešení však existuje a skrývá se v používání správné vlasové kosmetiky. Spolehnout se můžete na přípravky nové značky styliste ULTIME od Schwarzkopf, která nabízí přípravky styliste ULTIME BIOTIN + VOLUME zajišťující tolik žádaný objem.

Schwarzkopf styliste

Prvotřídní složení stylingové značky styliste Ultime značky bylo vyvinuto v exkluzivní spolupráci s ikonou světového modelingu Claudií Schiffer. Ta se nejen stala tváří této značky, ale byla i součástí celého procesu jejího vývoje. Od konceptu až po výběr nádherné dlouhotrvající květinové vůně. Buďte krásná jako Claudia Schiffer a splňte si sny o účesech z přehlídkových mol.

Styliste ULTIME obsahuje mikrojemné molekuly vytvářející lehký neviditelný film, který vlasy zafixuje a dodá jim plnost. Pro jedinečné výsledky obsahuje každý produkt styliste ULTIME technologii se speciálně vybranými a vysoce výkonnými polymery. Přizpůsobí se každému typu vlasů a zaručuje profesionální výsledky, aniž by vlasy zatížil. Značka styliste ULTIME vám prostě splní každé stylingové přání.

Pro pořádný waw efekt

Schwarzkopf styliste

Pro dosažení objemného účesu zvolte řadu styliste ULTIME BIOTIN + VOLUME. Lak na vlasy, pěnové tužidlo či stylingové suflé z řady styliste ULTÎME BIOTIN+ VOLUME s obsahem biotinu dodají vašim vlasům objem od kořínků ke konečkům a zároveň o vlasy pečují.

Portfolio Styliste ULTÎME:

Schwarzkopf styliste

  • Lak na vlasy styliste ULTIME BIOTIN+ VOLUME, 300 ml

Perfektní zakončení pro objemné účesy, které vydrží až 48 hodin. DMOC – 159,90 Kč

  • Pěnové tužidlo styliste ULTIME BIOTIN+ VOLUME, 200 ml

Pro okamžitý objem a nadýchané účesy. DMOC 159,90 Kč

  • Suflé styliste ULTIME BIOTIN+ VOLUME, 100 ml

Dvojitý objem pro dlouhé vlasy. DMOC 159,90 Kč

Přípravky vlasové péče styliste ULTIME od Schwarzkopf jsou k dostání v maloobchodním prodeji.

Reklama