Gliss Kur… a zapomenete na nůžky.
V případě, že potřebujete vybrat tu správnou péči pro vaše vlasy, zkuste výrobky značky Gliss Kur, které se péči o vlasy věnují od základní péče až po závěrečný styling.
Vybrat si můžete mezi šampony, smývatelnými balzámy a intenzivní péčí, kterou nabízí regenerační krémy s oplachováním a regenerační kúry bez oplachování.
Konečnou úpravu vlasů zajistí laky na vlasy Gliss Kur.

Všechny produkty Gliss Kur obsahují „inteligentní recepturu“ Scan Repair Komplex, která ví, kde jsou poškozená místa vašich vlasů.
Receptura Scan Repair Komplex Gliss Kuru využívá skutečnosti, že je povrch zdravého vlasu nabitý elektricky neutrálně. Vlas s poškozeným povrchem je naopak záporně nabitý.

Scan Repair Komplex se svými složkami aktivní péče o vlasy, konkrétně s pantenolem a rafinovaným obilným proteinem, je nabitý kladně.
Znamená to, že na zdravé, elektricky neutrální vlasy se pečující složky šamponu nevážou, ale poškozené, záporně nabité vlasy přirozenou cestou „najdou“.
Poškozené části vlasu se tedy přitahují s kladně nabitými molekulami pečujících složek přípravku Gliss Kur.
Vysoce efektivní Scan Repair Komplex je tedy absorbován pouze těmi částmi vlasů, které skutečně potřebují péči, hluboce proniká do kořínků vlasů a intenzivně je regeneruje.
Gliss Kur tedy ví

Na základní recepturu Scan Repair Komplex značky Gliss Kur navazují další složky přípravků podle toho, zda máte vlasy suché a lámavé, barvené nebo po trvalé, jemné a třepící se, vlasy s lupy, nebo vlasy lámavé a bez lesku.

Pro každou z vás má Gliss Kur řešení v podobě speciální péče zaměřené na váš typ poškození vlasů.
Kromě novinky Gliss Kur Liquid Silk, která dodává vlasům hedvábný lesk a působí proti lámavosti vlasů, představme si i další užitečné produkty.

Zejména v letních měsících nebo po dovolené se hodí řada Gliss Kur pro barvené a vlasy po trvalé.

Gliss Kur s obilnými klíčky vyhledá poškozená místa

Slunce, vítr, občasný dešť či bouřka - počasí se v létě rychle mění a při pobytu u moře se přidá i působení slané mořské vody. Vlasy namáhané těmito změnami, zvláště vlasy barvené, nemusí po dovolené nebo na konci léta vypadat stejně zdravě jako před tím. Gliss Kur s obilnými klíčky nabízí účinnou letní péči o vaše barvené vlasy nebo vlasy po trvalé.

Řada výrobků Gliss Kur pro barvené a ztrvalené vlasy obsahuje regenerační šampon, smývatelný balzám, regenerační krém s oplachováním, regenerační kůru bez oplachování, Express Repair Conditioner a regenerační lak na vlasy pro vhodný styling respektující zvláštnosti barvených vlasů.

Šampon Gliss Kur je určen pro denní použití.
Dalším pečujícím prostředkem, který by se měl používat po každém mytí vlasů, je smývatelný balzám Gliss Kur.

Vlasy, které jsou v létě vystaveny vlivům teplého počasí a přímého slunečního záření vyžadují obzvláště intenzivní péči.
Použijte proto alespoň jednou týdně speciálně vyvinutý regenerační krém Gliss Kur, který se pomocí hřebene vmasíruje do vlasů. Zabalení hlavy do „turbanu“ napomůže efektivnímu proniknutí krému do vlasů. Použijete-li Express Repair Condicioner první 2-složkový kondicionér, nebudete ho muset z vlasů oplachovat. Je to péče, která působí jednoduše a okamžitě.
Máme pro vás pomoc i v případě, že se vaše vlasy zdají být rozevláté na všechny strany. Před česáním si mírně namočte hřeben, či dlaň ruky, a nakonec můžete použít lak na barvené a ztrvalené vlasy.   

     
Reklama