Posledních pár let nám bohužel zimní měsíce nepřináší štiplavě mrazivou “Ladovskou zimu”, ale stává se pomalu tradicí, že leden a únor trávíme spíše na blátě, nežli na sněhu či na bruslích. Teplé zimy s teplotami dosahujícími i k 10 °C, pro které je charakteristický ledový déšť a studený vítr, mají za následek, že se bacily šíří vzduchem mnohem snáz. Není pak tedy nic neobvyklého, že většinu z nás trápí rýma a kašel od podzimu do jara téměř nepřetržitě.

Pravý důkaz lásky

Napuchlý i odřený nos a neustupující rýma způsobují, že se nám špatně dýchá. V noci nemůžeme spát a mnohdy ani ten, s kým sdílíme ložnici, protože ucpané dutiny jsou jednou z hlavních  příčin hlasitého nočního chrápání. Pokud nás tedy trápí silná rýma několik dní, je přirozené, že se záhy dostaví i podrážděnost. Když se k rýmičce ještě přidá horečka a kašel, stávají se i z těch největších drsňáků malé děti, které touží po tom, aby je někdo opečovával.
5e32f26800915obrazek.pngPrávě ve chvíli, kdy je někdo z našich blízkých nachlazený, mu chceme zvednout náladu, potěšit ho a dát mu najevo, že stojíme po jeho boku, i když nám samotným hrozí infikování bacilem. To je ostatně ten největší důkaz lásky. Dobrovolně a ještě s láskou se vystavovat napospas ucpanému nosu našeho miláčka. Kromě toho, že uvaříte marodovi horký čaj či kuřecí polévku, zabalíte ho do deky, podáte knihu nebo přisunete ovladač od televize o něco blíže, můžete své drahé polovičce rozzářit den krásným gestem plným lásky. Pro usmrkané zimní dny jsou jako stvořené papírové kapesníky Linteo v praktickém boxu s originálním zamilovaným designem, díky kterému bude rýma o něco snesitelnější.

Ten pravý čas se zamilovat

Nabízí se otázka, čím se zamilované kapesníky Linteo liší od ostatních, a co je na nich výjimečného. Kapesníčky značky Linteo z valentýnské edice mají hned několik vlastností, kterými si získají vaše srdce, ale především nos.

Stále se vracející rýma a časté smrkání, které je nezbytné pokud chceme předejít zánětům uší, způsobují bolestivé podráždění pokožky a odřeniny v okolí nosu. V takových chvílích oceníte jemnost srdíčkových kapesníčků Linteo, které obsahují šetrný a pečující balzám. Ten zajistí vašemu nosu ten nejvyšší komfort při smrkání. Kromě šetrné péče o nos, o kterou se postará jemný balzám, se kapesníčky vyznačují také svou měkkostí a zároveň pevností. Nehrozí tak žádné nehody v podobě protrženého kapesníčku v tu nejnevhodnější chvíli. Velký box s 60 ks třívrstvých kapesníčků zaručí, že budete mít po ruce vždy dostatek jemnosti pro váš nos. Krásný zamilovaný design zútulní každý pokoj a bude se vyjímat jak na nočním stolku vedle postele, tak i na kancelářském stole. Kapesníčky Linteo s designem “Čas se zamilovat” jsou proto vhodným dárkem i jako originální projev lásky, kterého není nikdy dost.

Více na LINTEO.CZ
5e32f28a7a0a9obrazek.png

Reklama