Jsem se včera docela vyšťavila, tak dnes trochu zavzpomínám.

Kdo říká, že se na internetu neseznamuje, že je to samý úchyl a vybájená identita, má pravdu. Ten jeden tedy úchyl nebyl, ale navštívil svého času rozkrok veškerého dámského osazenstva jedné chatovací místnosti. Ten druhý byl oříšek, nick podle nacisty vyhlazené vesnice, ale toužil, abych ho v parku přivázala ke stromu a týrala. Navíc byl o hlavu menší než já. Taky pár podnikatelů, co shánělo řekněme sekretářky a několik vyčáhlích studentíků s mastnými vlasy a uhrovitou pletí jejihž nick začínal vždy SG (jako Star gate, hvězdná brána) a většinu času se nepohybovali v naší galaxii. Internet v roce 1999 byl děsivý...

Kdo říká, že to samý úchyl není, má též recht. Na srazu x-chatu jsem se potkala s člověkem, se kterým jsem předtím prokecala noc od večeře do snídaně, za čtyři měsíce byla svatba a letos máme desetileté výročí. Když ty úchyly přeberete, uvízne vám kolikrát v dlaních i zajímavý matroš:)

Nejsem závislák ani úchylák. Vylhané identity a virtuální ramena mi vadí, tudíž se chovám tak, jak bych se chovala v reálném životě. Internet je pro mne možnost být v užším kontaktu s lidmi, které bych jinak i několik let neviděla. Mám pár oblíbených stránek, využívám meil, Skype a Facebook. Zatímco při náhodném setkání po dlouhé době se na sebe snažíte vychrlit vše důležité, co se událo a na spoustu věcí si ani nevzpomenete, s netem se mi to nestane. průběžně si posíláme hlášky, kde jsme, co děláme, fotky, zajímavosti. Když pak dotyčného potkám, nemám pocit, že na něho cokoliv musím chrlit.

A nejsem ani gambler...tedy až na maličkost v podobě Mafia Wars. Tímto bych chtěla upozornit spolubojovníky, že jestli mi okamžitě nepošlou Energy pack a patřičné dary,už jim nikdy nikdy nepomůžu uklidit mrtvého taxikáře a korumpovat politiky !

S láskou TTT

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Dnes si povídáme na téma internet a internetové vztahy. Jak to máte vy? Pište na

redakce@zena-in.cz

Reklama