Kdo jednou zažil akutní zánět močových cest, ten ví, že nejde právě o příjemný zážitek. Zprvu si možná nevšimneme lehkého pálení a někdy i zvýšené teploty, ale následnou řezavou bolest při močení už přehlédnout nelze. Může se objevit i krev v moči a nevolnost. Je třeba jednat včas, aby se infekce případně nedostala, „nevystoupala“ až do ledvin. To už jsou nepříjemné a vážné komplikace. Proto je dobré o močové cesty začít pečovat již při prvních příznacích.

Ideálně přírodními prostředky. Jak je vybrat správně?
5ed90fcd279ffobrazek.png

Příroda je nevyčerpatelný zdroj pomoci a inspirace. V případě léčení močových cest se nabízí zejména rozmarýn, libeček a zeměžluč. Když tahle trojice léčivých rostlin spojí své síly dohromady, vznikne lék Canephron, rostlinný léčivý přípravek, jehož složky působí  antibakteriálně a diureticky (proplachují močové cesty). Podle laboratorních výzkumů pak tyto rostlinné extrakty mají i účinky protizánětlivé, proti křečím a dalším nepříjemným pocitům. Canephron je účinný už od prvních příznaků a lze jej užívat při opakovaných zánětech nebo jako podpůrná léčba v případě užívání antibiotik.

Jak předcházet těmto nepříjemným zánětům? Aspektů je celá řada. Dobře se oblékat, tedy přiměřeně aktuálnímu počasí, abychom neprochladli. Nosit prodyšné bavlněné spodní prádlo. U vody nezůstávat dlouho v mokrých plavkách, ale převléct se do suchých. Dbát na dostatečnou hygienu nejen na toaletě, ale též po intimním styku ale pozor také na přehnanou hygienu. Důležité je také posilovat imunitu. Jak? Kupříkladu postupným otužováním, zdravou stravou, která bude prospívat právě našemu organismu, dostatečným pohybem v přírodě na čerstvém vzduchu. Naučit se vnímat, co naše tělo říká, naslouchat mu a také se tím řídit. Všichni jsme originál, přestože utkáni z „jedné látky“.

Naučte se cítit, co je důležité právě pro vaše tělo i duši. Více pohybu? Jděte do toho… Více času na pletení, vaření, zahrádku? Ano… Vše, co děláte rádi a s nadšením, má nejen efekt přínosu pro druhé, ale také pro vás. Jste šťastnější, klidnější, pohodovější a tím se vše odráží i na stavu vašeho zdraví. Ne nadarmo existují souvislosti stavu našeho těla s emocemi, naším přístupem k životu, postojům k tomu, co nás v životě potkává. Až budete mít chvilku, posaďte se a uvědomte si, kdy vás močový měchýř pravidelně zlobí, jestli tam není jeden společný rys, jedna situace, která tyto nové a nové ataky zánětu spojuje. Vnímejte moudrost vašeho těla, které k vám hovoří a dejte mu, co potřebuje. Příroda vám k tomu bude nápomocna i prostřednictvím rostlinných léků, jako je třeba Canephron.
5ed90fe94b9a3obrazek.pngCanephron obalené tablety je lék k vnitřnímu užití. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalový leták.  Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.

Více na CANEPHRON.CZ
5ed91008a6408obrazek.png

Reklama