Čtenářka, která si dnes nechá říkat Karíma, se rozhodla vyzpovídat z jedné velké vášně, kteoru prožívala v průběhu manželství. Zatím co s manželem orgasmu nikdy nedosáhla, s milým měla i ten mokrý.

Přečtěte si příběh, který k dnešnímu tématu „první orgasmus s chlapem“ zaslal čtenářka Karíma...


I když už mi dávno není ...náct a nějakou dobu sexálně žiji, dlouho jsem nezažila to ono veliké O, o kterém se všude píše a hovoří. Zprvu mě to trápilo, někdy už jakoby to mělo přijít a... nic. Začala jsem si připadat méněcenná. Kamrádky si povídaly o tom, jak jim to udělal tamten, či onen, jedna si dokonce dokázala vyvolat orgasmus, když prudce stiskla stehna. Pro mě, jakoby sex nebyl důležitý a přestalo mi vadit, že HO nemám. I manželovy poznámky o frigiditě jsem přecházela klidně.

Přišla pak v mém životě náhoda, jak už to bývá. Potkala jsem jiného. A jak nás v jednom příspěvku někdo před nezkušenými varuje, tak navzdory tomu, tenhle byl mladý a nezkušený. Ovšem nemůžu říct, že by mě nepřekvapil. Řekl mi, že si myslí, že je orgasmus pro ženu důležitý a pro něj, že jsem na prvním místě já. Ani jsme se nijak zvlášť nesnažili.
A orgasmus přišel. A ne jeden. Byly to přímo přívaly orgasmů, jeden za druhým. A když se objevil i mokrý orgasmus, oba nás to napoprvé vylekalo, když ze mě vystříkla jakási horká tekutina. Pak přicházely pravidelně, vždy při největším vzrušení.

Bohužel tuhle mou lásku odvál čas, zůstaly mi jen vzpomínky. S manželem bohužel stále nic. Ale stále si myslím, že sex není to nejdůležitější v životě a nehledám nikoho dalšího. Na orgasmus chlapa nepotřebujeme.

Karíma

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19. 7. 2011: Rady - jak na první orgasmus s chlapem

Poraďte ostatním čtenářkám, jak dosáhnout orgasmu při milování se svým protějškem. Předejte své zkušenosti a pomozte tak těm, které to štěstí nemají...

  • Po jak dlouhé době jste dosáhla orgasmu při milování s mužem?
  • Máte dobrou zkušenost s nějakou technikou, jak na to? Nebo alespoň doporučení?

Vaše rady, jak dosáhnout orgasmus s chlapem, nebo jen zkušenosti, jak se vám to podařilo, zasílejte dnes jako příspěvky k tématu dne. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Redakce si vyhrazuje právo zaslané příspěvky neotisknout, neotištěny budou zejména kratší nebo vulgární texty otištěny nebudou. Příspěvky očekávám na redakčním e-mailu (viz níže) a pokud budete mít to štěstí a dostanete se mezi uveřejněné, máte šanci vyhrát jednu z následujících knih, které vydalo nakladatelství METAFORA: Orgasmus, Tajemství análního sexu, Sex ve třech.

Příspěvky zasílejte 19. 7. 2011 do 15.00 hodin.

Protože chápu intimitu tohoto tématu a uvědomuji si, že i nicky jsou v rámci magazínu určitou identitou, rozhodl jsem se, že pokud nebudete chtít být pod příspěvkem uvedené pod svým běžně používaným nickem, napište mi to k příspěvku společně s přezdívkou, kterou chcete, abych uvedl.

sexsexsex

Reklama