Milá redakce,

o hubnutí své osoby bych mohla pomalu napsat román. Zkoušela jsem vše. Tukožroutka se neosvědčila, jedly jsme jí s dcerou 2 dny, pak se jí zdála nějaká " jetá", tak jsme jí vylily do záchodové mísy a daly si čerstvou briošku. Sojové maso nám  připomínalo při píchnutí do něj vidličkou naší želvu Poldýnku, když vtáhla hlavu do krunýře. Nejíst večeře a pečivo jsem vydržela měsíc. Pak jsem šla ráno kolem malé pekárničky a koupila si hned 3 croasanty. Ty jsem zlikvidovala než jsem došla do práce.

I tam jsem zkoušela zdravě a střídmě jíst. Naporcovala jsem si " zrní", ovoce a zeleninu do uhledných balíčků a uzobávala celou šichtu. Šéf většinou svačil zabíjačkové speciality a to mi mohlo " utrhnout"  nejen srdce, ale i žaludek. Když mi naše paní uklízečka nabídla talíř čerstvé zabíjačkové polívky s tlustým krajícem čerstvě upečeného chleba, opět jsem měla po dietě....

Zkouším hubnout na kole, po jízdě přírodou mě manžel vtáhne do venkovní restaurace na pivo, k němu si dáme brambůrky a tyčinky a je opět po mém skálopevném přesvědčení. Opět se moje váha vyšplhala k hranici, kdy si říkám a dost. Koupila jsem si piksli tablet CLA a od pondělka začínám opět útočit na svá nadbytečná kila.

O víkendu jsem započít nemohla, protože jsme si užívali dobrot v pražské restauraci AD-1471, kde bylo nejen jídlo,ale i celý interiér a program laděn do středověku. Na fotce je jáhlová kaše s rozinkami a jablky.

nm

To Vám byla taková dobrota, s jakou jsem dlouho neporušila svá hubnoucí předsevzetí. Druhý obrázek byl dančí gulášek zahuštěný perníkem .

c

Jedli jsme dřevěnými lžícemi, popíjeli medovinu, pivo, víno a kořalku, byla i kachnička na medu, palačinky atd,atd. Zákonitě jsem musela svou, doufám, že poslední dietku odsunout . Byla tam také cikánka a ta mi krom jiného vyvěštila z karet, že tentokrát vydržím a za pár měsíců budu štíhlá jako proutek...no,nechám se překvapit... lalica

Lalico, to je právě to, co se musí utnout. Všechno mít člověk nemůže. Buď žranice, nebo figura. Držím palce, Simona

Jak jste na tom s dietami vy, milé čtenářky? Napište nám své zkušenosti na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama