Co teď? Možná jste se také tak ptala, když jste viděla své vlasy po zimě  - zplihlé, slabé, roztřepené, bez lesku… Zapomeňte na jednoduchou péči, zahoďte šampon a kondicionér v jednom a minimálně jednou týdně jim dopřejte léčebnou kúru a speciální péči! Zde jsou tři tipy, které určitě pomohou!
5ac5e693e2e0aobrazek.jpg

Kondicionér 

5ac5e7071fd58obrazek.jpgNu Skin® Rich Conditioner se oproti jiným výrobkům liší svým složením - směs plná přínosných hydratačních složek má nízké pH, díky tomu umožňuje kořínkům vlasů udržet si vlhkost. Zatímco bambucké máslo dodává vlasům lipidy, které napodobují přírodní oleje, mokřadový olej obnovuje poškození a předchází lámání a oslabení vlasů, které následně vypadají zdravěji a zářivěji.

Použití: Po umytí vlasů – ideálně šampónem ze stejné kolekce - vmasírujte do vlhkých vlasů, nechte působit několik minut a důkladně opláchněte.

Zábal jednou týdně

5ac5e6ed46ad2obrazek.jpgChcete-li pro sebe udělat něco navíc, dopřejte vlasům jednou týdně zábal Nu Skin® ReNu Hair Mask. Tato hloubková kúra proniká hluboko do vlasů, zabezpečuje potřebnou hydrataci a ztrojnásobuje jejich sílu až třikrát. Zábal obsahuje nejen kreatin pro větší pružnost, ale díky inovativní složce CS7, která funguje jako kutikulové lepidlo, posiluje každá vlas zvlášť, chrání ho před štěpením a lámáním a zároveň vyhlazuje jeho povrch a dodává mu lesk.

Použití: Po umytí vlasů šamponem naneste konečky prstů rovnoměrně do mokrých vlasů a hlavně na poničené části a konce. Nechte působit pět až deset minut a důkladně opláchněte!

Speciální kúra

Nejen na jaře, ale i na podzim se doporučuje dopřát vlasům speciální kúru Nu Skin Nutriol Hair Fitness Treatment, která také obsahuje Tricalgoxyl®, což je klinicky ověřený výtažek z mořské řasy vyvinutý evropskými laboratořemi. Ozdravnou péči pomocí tohoto přípravku se doporučuje provádět minimálně dvakrát za rok, právě nyní na jaře a také na podzim. Roztok nanášíte do vlasů a masírujte jemným pohybem pomocí konečků prstů zhruba tři až čtyři minuty. Neoplachujete! Ženy s hodně poničenými vlasy od barvení, žehlení a podobně by si měly dopřávat jednu ampulku každý druhý den po dobu osmi týdnů, jinak stačí pro běžnou péči dvě ampulky týdně, a to po dobu jednoho měsíce.5ac5e6e26282bobrazek.jpg

Více informací najdete na www.nuskin.com/cz nebo www.facebook.com/NuSkinCzechRepublic