obrazek.png
Neodpověděl a táhl mě za ruku do svého pokojíčku. Postavil mě doprostřed a ukázal na praskliny, které se vinuly po celé jedné stěně. „To nic není.“ „Ne, ne, to jsou takové velké vrásky a vrásky mají jen ti, kdo jsou staří. Babička má vrásky a říká, že je stará a děda taky.“ A jéje, to je ta dětská logika. Ale vydedukoval si to docela dobře. Začala jsem mu vysvětlovat, že to, co na stěně vidí jsou jen malé prasklinky, které vznikají časem. „Časem? Babička mi říkala, že vrásky budeme mít časem všichni, takže časem znamená, že je stará.“ Po téhle argumentaci se mi to chtělo vzdát. Pak mě ale napadla spásná myšlenka „Tak, jo, uděláme facelift.“

Facelift stěn
Facelift stěn je mnohem jednodušší než ten, který si my, ženy, necháváme udělat. Stěny jsou jako náš obličej. Postupem času na nich můžeme najít drobné prasklinky – „vrásky“, které je hyzdí. Stěny dokážeme ale opravit a omladit mnohem snadněji. Vhodným pomocníkem je Pattex FIX DECOR – novinka určená pro drobné opravy a dekorování vašeho bytu či domu. Dokáže zahladit „vrásky“, ale můžete s ní vytvořit i zcela novou podobu stěn. Například na ně nalepit obláčky, sluníčko, či zvířátka, aby se děti cítily v pokojíčku dobře.
5cef9c172a454obrazek.pngNěkdy stačí jen pár prvků a byt se promění v oázu.

Originální dekorace
Nejdříve je potřeba zbavit se všech vad, vytmelit spáry a pustit se do dekorování.   Například romantici si mohou vyzdobit strop rozetami, které vypadají jako by je vytvořili mistři štukatéři před více jak sto lety. Práce je velmi jednoduchá, stačí zakoupit polystyrenovou rozetu, upravit její povrch barvou, lehce přetřít a osmirkovat, aby vypadala jako zašlá léty a pak přilepit na strop.
5cef9c351ef76obrazek.png

S vhodným lepidlem zvládnete obojí. Opravit stěny a přilepit dekorace. Pattex FIX DECOR je lepidlo, které dokáže obojí. Toto montážní lepidlo má jednu úžasnou vlastnost, může se pochlubit tak zvanou vysokou okamžitou přilnavostí, která dokáže lepený předmět udržet na místě bez další fixace. To znamená, že rozeta ze stropu nepadá a ozdobná lišta nesklouzává ze stěny, ale drží na určeném místě.
5cef9c495b6bfobrazek.png

Lepidlo je vhodné pro aplikace v interiéru. Dokáže ozdobné prvky lepit na omítku (vnitřní), na beton, pórobeton, sádrokarton, sádrové desky a dřevěné materiály, (například dřevotřísku).
5cef9c56d03dcobrazek.png

Nemusíte být ale jen romantici. I moderním kreativcům pomůže Pattex FIX DECOR zkrášlit jejich domov. Stačí například vyříznout z polystyrenové desky obláčky nebo balónky do dětského pokoje, nebo zvolit jednoduché lišty a vytvořit na stěně plastické obdélníky. Někdy stačí málo, aby se z vašeho bytu stalo originální místo, které budete milovat.

Kreativitě se meze nekladou. Přilepte si na stěny, co chcete. Díky lepidlu Pattex FIX DECOR budete na svůj domov patřičně hrdí.

Reklama