Spím moc ráda, je to vlastně taková moje nejoblíbenější činnost :) Nesnáším dny, kdy musím vstávat do práce, brrrrr. Sobota a neděle, to jsou parádní dny! To vstávám většinou mezi dvanáctou až jednou hodinou odpolední. Výjimkou jsou neděle, kdy nastavuji budík na jedenáctou a pouštím Život na zámku, který mě, když ho dávali poprvé, vůbec nezaujal, ale teď ho „žeru“ :) I ten milovanej spánek kvůli němu šidím.

 

A když spím takhle dlouho, má to výhodu, že ušetřím za snídaně, protože v jednu hodinu už je většinou oběd na stole :) Přiznávám dobrovolně a bez mučení, že leckdy to je spíš pozdní oběd či brzká večeře, chi chi. Záleží, v kolik jdu předešlý večer spát. Když zrovna korálkuji a potřebuji výtvor dodělat či jsem zrovna závislá na nějaké počítačové hře, chodím do pelechu hodně po půlnoci a ráno (vlastně odpoledne) vstávám o to později.

 

V posledních dvou měsících mám problémy s usínáním v noci z neděle na pondělí. Nevím proč. Asi mé tělo moc dobře tuší, že dlouhému spánku je pro příštích pět dní konec a že musím zítra do práce, tak stávkuje.

 

Tento pátek jdu na třídní sraz se základkou, po nějakých 13 letech, a v sobotu jedeme s přítelem a rodiči na výlet a exkurzi do elektrárny Dlouhé stráně do Jeseníků, takže musím zkoordinovat oba dny tak, abych se se spolužáky dostatečně pobavila, ale zároveň byla jakž takž vyspalá a v elektrárně neusnula a neupadla někam, kam nemám :) Cesta do Jeseníků bude dlouhá, tak se když tak prospím v autě, i když nevím, zda se mi usnout nepodaří. 

 

Hezký den všem přeje benynka

 

 


Děkujeme za příspěvek. Vstávat o víkendu rovnou k obědu? Tohle já opravdu neznám. Když už bych vstala v poledne, tak na stole rozhodně nemám nic k snědku. Vařit nemá kdo.

 

Za váš e-mail posíláme počítačovou hru Jednou týdně a klíčenku.

Krásný den a hodně spánku.

 

Jak jste na tom vy se svým spánkem?

Spíte ráda/nerada?

Jste sova, nebo skřivan?

Při znění budíku zalézáte pod peřinu?

PIŠTE!

Nejlepší z vás odměníme dárečky!

Pokud myslíte na své blízké, kteří už bohužel nejsou mezi námi, napište nám o nich. Rádi váš příspěvek zveřejníme. Dušičky mají svou nezaměnitelnou atmosféru a období Dušiček je právě nyní.

redakce@zena-in.cz 

 

 

Reklama