Také to důvěrně znáte? Převalujete se ze strany na stranu, natřásáte si polštář stále dokola a počítáte ovečky do nekonečna. Spánek však stále nepřichází…

Nebo se dokonce probouzíte nad ránem a ne a ne opět usnout? Či snad patříte mezi ty, kteří ráno vstávají jako „spráskaní psi“?

 

Poruchy spánku postihují nemalou část naší populace. Neberte nespavost na lehkou váhu. Za krátký čas přijde snížená fyzická a psychická výkonnost. Budete podráždění, unavení, a to se odrazí jak v práci, tak v osobním životě. U velké části lidí pak může být příčinou vzniku nebo rozvoje dalších zdravotních potíží.

 

Pro odstranění poruch spánku je možné užívat například sedativa či hypnotika, kte­rá však narušují některé důležité fáze spánku, ale hlavně při dlouhodobém užívání mohou vyvolat závislost. Proto v dnešní době klademe takový důraz na léky z přírodních zdrojů.

 

 

Snad většina z nás ví, jak krásně se spí po pivu (vždy ale v přiměřené dávce), obsahujícím mimo jiné chmelový extrakt. Již dávní Číňané, Řekové, ale i naše babičky a další popisují výborný zklidňující a duševně relaxační efekt kozlíku lékařského. Podobně uklidňuje přítomností některých látek šálek dobrého zeleného čaje. Mezi tyto látky se řadí L-theanin, který stále nabývá většího významu. L-theanin má uklidňující účinky tím, že zvyšuje aktivitu alfa vln a dokáže tak přispět k dobré kvalitě spánku.

Všechny tyto látky (chmel, kozlík lékařský, L-theanin) jsou právě pro své zklidňující účinky přítomny v přípravku Benosen od společnosti Walmark.

Na základě těchto údajů a zkušeností můžeme přípravek Benosen doporučit jako velmi dobře tolerovatelný přírodní doplněk stravy  pro nespavce v chronickém stresu současného hyperaktivního životního stylu.

 

Benosen zlepšuje kvalitu všech tří fází spánku:napomáhá usínání, díky unikátní látce L-theanin přináší kvalitní a hluboký spánek a zároveň zajišťuje, že se ráno po probuzení cítíš svěže a odpočatě.

 

Benosen:

         napomáhá rychlejšímu usnutí

         blahodárně ovlivňuje kvalitu spánku

         přispívá k celkové relaxaci organizmu

         pomáhá odstraňovat napětí a stres

         je vhodný při depresivních náladách

 

Pokud trpíte poruchami spánku, můžeme vám doporučit rostlinný přípravek Benosen od firmy Walmark.

 

Vše o přípravku Benosen hledejte na stránkách www.benosen.cz