Další pěkné fotky i příspěvek nám přišel od čtenářky jukl. Ta fotila na včerejší procházce a poslala nám také fotky Ohře v Kadani.

Milá jukl, moc Vám děkuju za příspěvek i fotky, krásná romantika. :-) Přeju hezký den.


Krásný den všem,

zaujalo mě dnešní téma, a protože mám volno a čas, tak jsem se rozhodla také malinko přispět.

Konečně je u nás sníh. Drží se už od minulého týdne a na včerejšek ještě nějaký napadl. Není to nic moc, mám ráda, když je všechno krásně bílé. Do té klasické zimy to má hodně daleko, ale třeba ještě něco napadne.

Letošní zima je nevyzpytatelná. Vzpomínám, jak jsem vloni četla na internetu, že budou silné mrazy... Když trošičku sledujete současné počasí i v jiných částech světa, nestačíte se divit...

Na horách jsem byla třikrát na lyžařském výcviku, lyžování mě bavilo, bohužel už jsem se k tomu nikdy nedostala. Často vzpomínám na školní léta, kdy jsme měli uhelné prázdniny. Byly třeskuté mrazy, potok protékající naší vesničkou celý zamrzl a všechny děti ze vsi trávily volné dny na ledě.

Zimních fotografií, v porovnání s jiným obdobím, mám hodně málo, ale něco se přeci jen najde. Ta první je ze včerejška z návštěvy mých rodičů s mojí maličkostí a vedle je koryto potoka, kde jsme bruslili. Další dvě fotografie jsou u řeky Ohře v Kadani, kde máme chatičku. Poslední dvě jsou z vycházky na Kameničku.

jukl

julk

jukl

jukl

jukl

S pozdravem a přáním hezkého dne

jukl

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

FOTOTÉMA dnešního dne: Zima a sníh

  • Je u vás sníh?
  • Co si myslíte o letošní zimě?
  • Byli jste někde na horách?
  • Máte nějaké zimní fotky?

Napište mi a pošlete své fotografie, budu se těšit. Jednu z vás opět odměním, tentokrát to bude balíček šesti kusů Cappuccino Nescafé (Original, Chocolate flavour a Vanilla) a k tomu kalendář na rok 2014.

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz, a to do dnešních 14.30 hodin, heslo je ZIMA. Předem děkuju a přeju hezký den!

dar

Reklama