i když krásný, píše naše čtenářka s nickem ekleinovka o svém Bastíkovi. Na dovolenou ho berou vždy s sebou a je to zážitek jak pro ně, tak pro psa.

lázně

Pohodový letní den,  téma - cestování s mazlíčky mne zaujalo. Právě pobýváme s manželem a s naším pejskem na relaxačním pobytu v Mariánských lázních. Bez něj bychom už nikam nevycestovali. Je právoplatným členem naší velké rodiny a tudíž malý velký cestovatel. Takže od minulého pátku je z něj švihák lázeňský. Dokonce dostal povolení návštěvy restaurace v době snídaní, večeří a vlastně kdykoli. To si lehne pod stůl, je tichý, neloudí, trpělivě čeká, až dojíme. Je to kliďas a pohodář.

ekleinovka

Vlastní dva pasy. :) První je bezpečnostní pas do auta, kde ho v rámci bezpečné jízdy připneme. Pejsek chvíli ,,nadává“, že byl omezen na osobní svobodě. Zkoušel i kňourat a dožadovat se pozornosti. Jelikož jeho hlasové projevy se minuly účinkem, je z něj téměř vzorný spolujezdec.

Druhý pas v jeho vlastnictví je cestovní. Bastík je čipovaný, má všechna očkování a před cestou do zahraničí stačí ,,štempl“ o bezinfekčnosti a můžeme vyrazit.

Loni se z něj stal ,,horský pes“. V Alpách byl rovnocenným účastníkem treku o větší obtížnosti. Když byl terén už moc náročný, nesl ho manžel v batohu / psím/ na zádech. Bastík spokojeně vykukoval a byl náležitě pyšný. Na vrcholu se tetelil blahem zrovna tak jako my :)).

alpy

hory

hory

Prostě když si pořídíte domů pejska, musíte počítat s tím, že je to krásný závazek na spoustu let a chvíle prožité s ním vás strašně moc obohatí po všech stránkách. Všechnu vaši péči a lásku vám vrátí stonásobně.

ekleinovka  

Milá ekleinovko, zdravím vás do lázní a děkuji, že jste si i v době relaxace udělala čas na Ženu-in

Text nebyl redakčně upraven

Milá ekleinovko, je vidět, že jste šťastná trojice

Text nebyl redakčně upraven

Jak to máte se zvířaty o dovolené vy, milé ženy-in?

Berete je s sebou?

  • Jak zabezpečujete psa nebo kočku v autě? Cestovala jste s nimi někdy vlakem, nebo autobusem? S jakými zkušenostmi?
  • „Dovolenkujete“ raději bez nich? Už jste někdy využila služeb psích hotelů? Byla jste spokojená? Doporučila byste je, nebo před nimi spíš varovala?
  • A co třeba s rybičkami, hadem, nebo pavouky? Máte někoho, kdo se o ně po čas vaší dovolené postará, nebo prostě nikam nejedete?
  • Samostatnou kapitolou budou domácí zvířata, která chováte pro užitek. Ani ta přece nemůžete ponechat svému osudu. Někdo je musí krmit, napájet, a občas na ně dohlédnout? Máte k tomuto účelu spolehlivou osobu, která vás zastoupí, nebo se kvůli zvířectvu dovolené zříkáte?I vaše názory, příhody a rady uvítáme
  • Aby ženy, které zvířata nevlastní, nezůstávaly stranou, můžou se nám svěřit s tím, jestli jim nějaké zvíře dovolenou zkazilo, nebo naopak zpestřilo.
  • Přivezly jste si dokonce nějaké zvíře domů?
  • Máte nějakou veselou příhodu se zvířetem, či zvířaty na dovolené?

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Záměrně jsem vybrala „neutrální“ dárek, který by mohl uspokojit každou z vás. Domácí bylinář od nakladatelství IKAR

kniha

Reklama