Přinášíme vám další příběh z našeho seriálu  „Život se má žít a nevzdávat se věcí, které máte rádi“.

kůň

Helena je čtyřicetiletá manažerka, která bydlí na okraji Prahy. Má ráda zumbu a spinning, ale přes týden nestíhala skupinové hodiny, protože často pracuje až do večera. Tak si před časem našla jiný relax, který ji nadchnul. Kousek od místa, kde bydlí, žije její kamarádka, která má u sebe ustájené koně. Helena byla za ní několikrát na návštěvě, až se domluvily, že si jízdu na koni vyzkouší. Postupně tomu přišla na chuť a teď už si půjčuje koně na projížďky krajinou skoro každý víkend. Jezdí na klidné klisně, s níž si rozumí. Zjistila, že v koňském sedle si od náročné práce skvěle vyčistí hlavu. Vnímá jen sebe a koně; to, jak cválá lesem nebo po polní cestě ji naplňuje štěstím. Nedávno ale její klisna onemocněla, kamarádka jí proto nabídla jiného koně. Helena na něj nebyla zvyklá a pár kilometrů od ranče ji kůň shodil a odběhl zpátky. Musela se vracet pěšky a přemýšlela, kde udělala chybu. Uvědomila si, jak se v mžiku může krásná projížďka proměnit v úraz. Naštěstí se jí nic nestalo, ale od té doby dává si větší pozor. Své výlety neomezila, ale radši si počkala, až se její spolehlivá klisna uzdraví. 

Pro manažerku Helenu se stal „koníčkem“ kůň. Je to sice rizikový sport, ale ji naplňuje štěstím. Prožíváte podobné situace?

Myslíte si také, že život se má žít a rozhodně se nechce vzdávat věcí, které máte rádi?

Pozor soutěž:

logoMáte zajímavý koníček, který je spojený s pohybovou aktivitou? Máte z něj radost a nechcete myslet na možná rizika, která s sebou sport či jiné aktivity nesou? Připravili jsme pro vás několik zajímavých příběhů. Vyzpovídaly jsme několik žen, které si to, co je baví, užívají a úvahami nad tím, co všechno se může stát, se nenechají ve svých aktivitách omezovat.

Zapojte se, zajímá nás váš příběh!

Máte to také tak? Můžete se těšit na náš seriál článků. Chceme vás inspirovat a budeme rádi, když se s námi podělíte o svůj příběh a popis toho, co máte rády. Baví vás lyžovat? Tančit, běhat či jezdit na kolečkových bruslích? Milujete jízdu na koni, na kole nebo na koloběžce? Máte slabost pro vysoké podpatky? Skáčete s padákem, potápíte se?

Je pro vás radost z toho, co děláte, důležitá a nechcete myslet na to, že se můžete zranit nebo se dostat do nesnází, i když vaše aktivity nejsou tak úplně bezpečné? Zajímá nás váš názor, vaše historky, příběhy, napište nám, co děláte, co vás baví.

Život se má žít. Nevzdávejte se věcí, které máte rádi.

Co můžete vyhrát? Krásné letní balíčky v hodnotě 500 Kč, které věnuje do soutěže NN Životní pojišťovna , ve kterých bude:

výhra

  • Lahev na vodu a ovoce
  • Krabička s nožíkem a lžičkou
  • Sluchátka
  • Blok Život se má žít

Od nás od redakce dostanete balíček s kometikou Dermacol – tělové mléko a sprchový gel s vůní hrušky v hodnotě 180 Kč.

dermacol

Své příběhy nám můžete vložit do této stránky ,  nezapomeňte, že pro jejich vložení musíte být na našich stránkách zaregistrované a přihlášené. Registrační formulář najdete zde.

Moc se na vaše příspěvky těšíme!

nn

Naše články, které vás mohou inspirovat:

Reklama