Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. O svých strastech se sháněním kozaček nám tentokrát napsala čtenářka s nickem Abyta

Kozačky mám moc ráda. Zvláště ty vysoké. Jsou to jedny z mála botek, které dokážou i s mýma nožkama udělat divy. Momentálně nemám kozačky žádné. Poslední jsem vyreklamovala po měsíci nošení, protože úplně celé popraskaly, ačkoli byly zimní a já v nich chodila jen na podzim, kdy ještě po zimě nebylo ani památky.

Vždy, když sháním kozačky, je to běh na dlouhou trať. Vzhledem k tomu, že mám opravdu široká lýtka, málo které zapnu až nahoru. Kdysi jsem měla pružné, natahovací. Ty ale časem „zgumovatěly" a měla jsem po nich ruce špinavé a jakoby od lepidla. Tak jsem se s milýma kozačkama rozloučila a dnes na ně jenom vzpomínám.

Problém je taky v tom, že mi nohy dost natékají a po dvanáctihodinové směně v práci mám problém kozačky dopnout. Určitě si ale myslím, že k sukni kozačky patří a po nějakých se, až bude příložitost, určitě podívám. A opravdu závidím všem, kdo mají standardní nožku a obléknou kdejaké kozačky. Mohou si vybrat z mnoha designů a typů a nemusí trávit hodiny po obchodech, kdy už ani nekoukají na vzhled, ale rozlišují boty pouze podle toho, jestli je dopnou nebo nedopnou.

Botičkám zdar a kozačkám obzvlášť, Abyta

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Někdo má zase problém opačný. Má tak hubená lýtka, že na nich všechny kozačky plandají. Ale uznávám, že to je menší problém. Dnes se to dá „zakamuflovat“ pletenými návleky a vypadá to hezky

Co je váš případ, milé ženy-in? Máte problém s tenkými, nebo naopak širokými lýtky? Jak snadno se vám shání kozačky? Myslíte, že na trhu chybí i nestandardní velikosti? Uvítala byste návrat natahovacích kozaček? Pamatujete si na ně? Jaké kozačky nosíte právě teď?

Napište nám, pošlete třeba tipy na koupi kozaček na: redakce@zena-in.cz

Soutěž: Obr2

kozačky2

Reklama