Děkujeme za první snový příspěvek, který nám poslala čtenářka Lída. Umíte si vyložit sny? Co se stane, když se zdá o svatbě? Je to špatné, nebo dobré znamení?

Každému z nás se prý každou noc něco zdá, ale záleží v jakou dobu se probudíme. Vždy jsem si přála snít krásné sny a to o to víc, když jsem se dokázala vzbudit i několikrát za noc s pocitem, že někam padám.Tento sen mně příjemný nebyl, ale opakoval se mi v dětství dost často. Většinu snů časem zapomenu a u některých mě to mrzí a u jiných jsem i ráda.

Určitě naše sny mají své opodstanění a význam, jen si jeho význam neumíme vyložit. Docela si myslím, že je to škoda. Významy některých snů by mě docela zajímaly, ale sama si je vysvětlit neumím.

Tento sen jsem měla asi před 12 lety. Vv té chvíli mě i potěšil. Zdál se mi v době, kdy jsem si užívala s dětmi dovolenou. V tom snu se měl můj švagr oženit, jeho přítelkyně konečně svolila ke svatbě. Byla bych i ráda, že by to tak dopadlo, moc jsem mu to přála. Ale asi to bylo nějaké varování, nevím, nedovedu si to vysvětlit. Dopadlo to bohužel přesně opačně, než se mi zdálo. Místo svatby jsme chystali pohřeb. Asi měsíc po mém snu si švagr sáhl na život a to měl pouze 33 let. Protože k nám často před svou smrtí docházel, dlouho jsem měla pocit, že ho u nás stále vidím. Jako by se nechtěl rozloučit.

Snad ten sen představoval nějaké varování, nevím. Ale takových snů bych chtěla raději co nejmíň. Všem přeji jen ty, co jsou milé a úsměvné.

Lída

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milá Lído, sny vykládat neumím, ale někde jsem slyšela, že svatba ve snu značí pohřeb.

Slyšely jste to také, milé ženy-in? Jak byste si to vyložily? Znáte jinou pověru, co se týče snů? Napište nám svůj názor na výklady snů. O čem se vám zdá? Podělte se o své sny a ...

napište nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama