Dobrý den redakci a Ženám-in!

Muž je nejkrásnější ve chvíli, kdy se zamiluje do konkrétní ženy. V tom okamžiku poprvé v životě potlačí své mužské ego a začne být bez ostychu něžný, citlivý a svůj.  Díky milovanému protějšku naplno vstupuje do světa žen, jejich tužeb a přání.

V té malé opojné chvilce může každá žena téměř všechno, neboť muž, který ji miluje, podlehne velice rád jejím přáním. I donedávna potrhané džíny změní za nové, a místo černého trika začne nosit pastelové, když mu ženský protějšek dá najevo, že v té kombinaci je pro ni naprosto neodolatelný. Možná se zbaví vousů, anebo naopak si je nechá na přání milované narůst, aby se podobal filmovému hrdinovi. V žádném případě mu to ale nesmíte říct!!! To by byl konec. Každý muž musí mít pocit výjimečnosti a jedinečnosti, že je ten pravý jenom pro vás, nikoliv jakýsi duplikát nesplněné dívčí touhy.

Moje babička vždy říkala, jak si ženská nepředělá chlapa k obrazu svému v době, kdy ji ještě miluje, nepodaří se jí to už nikdy v životě. Na slova kladla velký důraz,  přestože ve svazku manželském žila spokojeně celý život. Z babičky mluvily zkušenosti. Když jsem se zamilovala do staršího muže a rodina byla proti sňatku, jediná ona mi dala požehnání. Říkala: „Dnes jsi vedle něj mladá a hezká a on vypadá jako tvůj otec. Ale musíš na sebe dbát, protože on bude pořád stejný i v šedesáti. Jediný, kdo bude stárnout, budeš ty." Nesmím zapomenout říct, že můj nastávající byl tehdy plešatý, a tím pádem vypadal i ve svých třiceti o víc než deset, patnáct let starší, než mu skutečně bylo.

Nebyl ani nijak vysoký, ale měl krásné oči, hluboký pohled, a o co víc mu chybělo na hlavě, o to víc měl v ní. To mi přišlo důležitější, neboť mám ráda vzdělané a chytré muže. Čas běžel, uplynulo pár desítek let, a já s tímto krásným mužským žila v dobrém i zlém. Během nemoci jsem na určitou dobu přišla o vlasy a byli jsme si najednou s manželem rovni. V tu dobu si už manžel holil i zbývající část vlasů, která mu zůstávala. Byli jsme dva holohlaví, měli se rádi, a kdo z nás vypadal starší? ...tuto otázku jsme nikdy neřešili.

Od doby, co jsem svého muže poznala, mu narostlo břicho, i krásný černý knírek prošedivěl. Zamilovanost přešla v lásku. Každý jsme svůj a přitom ho obdivuji, jaký je - stále ten nejkrásnější ze všech. Věřím, že je to proto, že mě nikdy nepřestal milovat!

Iva


Děkujeme za krásný a romantický příspěvek!

Vzpomenete si, jak jste se zamilovala do svého partnera? A kdy Vám připadal nejkrásnější? Svěřte se na redakce@zena-in.cz!

Reklama