Milá Miuko, tak to jsme na tom podobně, já zase posílám pravidelně z mých dovolených a výletů pohledy mým babičkám. Vždy mají radost a poděkují mi, že pohled dorazil, esemeskou:) Krásný den.


 

Je pravda, že v dnešní době už se pohlednice moc neposílají. Čím to je? Lidé zpohodlněli nebo hraje roli cena poštovní známky? Ale je nás pár takových, kterým to nevadí a pohledy posíláme, vždyť to není denně. Hlavně mě baví je kupovat. Přesněji řečeno vybírat, obzvlášť když je z čeho. Bohužel zas tak často někam nejezdím, takže je to spíš svátečně. Pokud se někam vydám na „dovolenou“, musím poslat pohled dědovi, to by jinak byl oheň na střeše :-D Pár jich pošlu kamarádům, když si ovšem nezapomenu adresy.

To pak těm nejbližším píšu sms, aby mi jí napsali. A pokud jde o ty sms, tak je posílám pouze těm, kteří mim před cestou řeknou, ať koukám napsat, že jsem v pořádku na místě. Takže zejména rodičům, aby byli v klidu. Nedávno moje kamarádka odjela na pár měsíců pracovně do Anglie a udělala s přáteli takovou dohodu – pošle nám pohled z Anglie, ale zároveň chce, abychom jí na oplátku poslali nějaké pohledy my, pokud možno netradiční. Tak asi vyfotím něco zvláštního (snad to objevím), nechám z toho vyrobit pohled a bude to. Jinak ale dostávám pohlednice spíš já. Mám pár kamarádů světoběžníků a ti mě sem tam zásobují, už mám pěknou sbírku (část je vidět na fotce).

A kam že letos pojedu na dovolenou? Určitě na týden na Moravu a pak plánujeme spíš takové kratší výlety, třeba do Berlína nebo Amsterodamu. Ale víte, jak je to s tím plánováním. Berlín už chci navštívit dlouho, bohužel o tom stále jen mluvíme a ještě jsme tam nebyli. No, letos to vypadá slibně, tak to snad konečně vyjde. Velmi ráda cestuji, ale není to vždy snadné, potřebuji sebou mít lidi, kteří mi pomůžou a občas je složité je zkoordinovat tak, aby měli zrovna všichni čas…

miuka

pozn. redakce: text nebyl redakčně upraven

Téma dnešního dne: Posíláte z cest papírové pozdravy, nebo SMS?

  • Posíláte rádi svým blízkým pohlednice?
  • Nebo raději píšete esemesky nebo ememesky?
  • A máte radost, když vy najdete ve schránce pohlednici?
  • Co si myslíte o zasílání pohlednic?
  • Cestujete ráda?
  • Kam jedete letos na dovolenou?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá kosmetiku Dermacol: Revitalizační tělové mléko Sicilská pistácie, hydratační make-up Imperial a dlouhotrvající rtěnku...

derma

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je POZDRAVY Z CEST. Předem děkuju!

Reklama