Děkujeme Streamline, z vaše příspěvku jde znát, že vás cestování moc baví. Přeci jen, české luhy a háje nabízí opravdu spoustu zajímavých a krásných míst, které stojí za to vidět! Krásný den a zdravím do Chomutova.


 

Dnešní téma je opravdu krásné. Když se řekne pohlednice, tak si vždy vybavím dobu, kdy jsem byla ve škole v přírodě nebo na dětském táboře a s velkým očekáváním jsem se denně těšila na příchozí poštu - jsou to krásné vzpomínky. Dříve jsme si v kruhu rodinném zasílali pohlednice k narozeninám, jmeninám, na Velikonoce, Vánoce, Nový rok - to už nyní neděláme. Tyto příležitosti řešíme MMSkou nebo SMSkou a následně pak osobním přáním až se spolu setkáme. Občas babičky toto poruší a k narozeninám a jmeninám zejména pošlou pohlednici a když na mě ze schránky, odkud denně vybírám poštu vykoukne něco takto milého, tak to vždy potěší. Je to něco osobního - jen pro Vás a není to žádná složenka ani nabídka od společnosti, která se Vám snaží vnutit nové služby a není to ani přání od nějaké společnosti, od které služby odebíráte...je to přání od někoho, kdo Vás má rád a kdo si na Vás vzpomněl - to musí potěšit každého:-)

Jinou kapitolou jsou pohlednice právě z cest, protože tuto tradici všichni v rodině dodržujeme - vždy, když jsme v nějakém cizím městě nebo i zemi, kde jsme ještě nebyli, tak si pohlednice zasíláme a každého z nás to vždy velmi potěší. Ráda pohlednice posílám i dostávám. Je škoda, že dnes již toto mnoho lidí nedělá nebo si to alespoň myslím, že tomu tak je.

Cestuji velmi ráda - minulý rok jsme dvoutýdenní dovolenou strávili celou v Praze - řekli jsme si, že je to přeci naše hlavní město a je tam tolik krás, které může člověk vidět, takže jsme se ubytovali ve čtyřech různých hotelech a denně dělali výlety po Praze a všichni jsme byli velmi spokojení:-) Několik míst, která jsme navštívili: Petřínská rozhledna, Zrcadlové bludiště, Galerie Dollsland, Aquapalace, ZOO, Bobová dráha Prosek, Karlův most, Týnský chrám, Rudolfinum, Národní divadlo, Staroměstské náměstí a mnoho dalšího. Letos se chystáme navštívit v létě Brno - tam se chystáme hlavně kvůli princeznovskému bálu, který se tam koná letos na zámku Slavkov u Brna a plánujeme se zdržet v tomto městě cca 4 dny - chtěli bychom navštívit brněnské ZOO, Brněnskou přehradu, hrad Veveří a lanové centrum Jungle park. Poté chceme výletovat po Tatrách na Slovensku - tam se dcerka nejvíce těší do Tatralandie - to bude panečku pohlednic:-D

Přeji krásný den a posílám pohlednici z města, kde žiji;-)

pohled

streamline

pozn. redakce: text nebyl redakčně upraven

Téma dnešního dne: Posíláte z cest papírové pozdravy, nebo SMS?

  • Posíláte rádi svým blízkým pohlednice?
  • Nebo raději píšete esemesky nebo ememesky?
  • A máte radost, když vy najdete ve schránce pohlednici?
  • Co si myslíte o zasílání pohlednic?
  • Cestujete ráda?
  • Kam jedete letos na dovolenou?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá kosmetiku Dermacol: Revitalizační tělové mléko Sicilská pistácie, hydratační make-up Imperial a dlouhotrvající rtěnku...

derma

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je POZDRAVY Z CEST. Předem děkuju!

Reklama