Malou intimní zpověď svého, respektive manželova partnerského chování na veřejnosti zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Evaspiel. Vadilo by vám, kdyby vám muž venku sahal na prsa?

Odvážné partnerské chování na veřejnosti praktikuje manžel čtenářky Evyspiel. Více už v jejím příspěvku níže...


Dobrý den, milé ženy-in,
musím se přiznat, už dlouho jsem tu nepsala a dlouho jsem tu nebyla. Dneska jsem tu zavítala a uviděla téma se super výhrou (mimochodem, která by se hodila, protože dneska máme výročí a já mám pro miláčka jako překvapení jen dort :o)
Já osobně nějaké polibky na veřejnosti neřeším. Ráda je dostávám a ráda je svému muži rozdávám. Ale je fakt, že když vidím v metru celou cestu na sobě přisátý pár, tak to není moc příjemné, protože tam se dívat někde jinde moc nedá, když sedí přímo před vámi a plazí se po sobě :)
Ale když si sem tam dají pusu proč ne, taky to s miláčkem děláme. No a jeho specialita je, že se podívá, jestli se nikdo nedívá a šáhne mi na prsa :) Vždycky se ohrnu, co dělá, a on sladce: „Já se dívám, jestli se nikdo nedívá, neboj :)“.
Na jednu stranu to může někoho pobuřovat a na druhou stranu, když vidím nějaký zamilovaný pár a vidíte jak je to čerstvé mezi nimi, jak se sami sebe nemůžou nabažit, tak to je hezké, taky jsme takoví byli, jsou to ty nejkrásnější chvíle ve vztahu. Ale jasně, čeho je moc, toho je příliš :)
Taky se tu čtenářky zmiňovaly o souloži v lese, to mohu určitě doporučit má to něco do sebe ta krásná příroda kolem, ale byla bych asi nerada, kdyby nás tam někdo potkal.... :D

Přeji krásný den a všeho s mírou :)

S pozdravem,
Evaspiel

Pozn. red.: Text neprošel korekturou.

Téma dne 16. května 2012: Veřejné projevování citů

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo 16.00 hodiny se dozvíte, která čtenářka získala za příspěvek daárek: erotickou hrou Laškování, určenou pro dvojice a odvážné párty (vydalo Albi).

laškování

Reklama