takhle to vidí čtenářka s nickem malinke-kote a na důkaz, že se nemá za co stydět, posílá svou fotku v plavkách. Můžete posoudit, zda je její sebevědomí na místě. Já myslím, že ano

Přeji všem pěkný a snad slunečný den, dnešní téma mě přimělo trošku popřemýšlet, jak to ve skutečnosti mám já. Nikdy jsem nad tím zatím nezamýšlela a ani se nedivím. Nemám důvod se stydět v plavkách a ani to nijak neřeším. Když se někomu něco na mě nelíbí, tak ať také na mě nekouká. Nosím nejraději dvojdílné plavky a nic nezakrývám. Málokdy jdu na nějaké koupaliště, většinou se opaluji a osprchnu na zahrádce. Pokud se chci vyčvachtat v bazénu, stačí mi sousedův, ale jsou chvíle, kdy si s přítelem na ten koupák také zajdeme. Proč také ne, když máme aquapark pár metrů od domova. Sice je tam studená voda, ale v tom největším vedru je to příjemné osvěžení.

Plážové doplňky opravdu žádné nenosím a přes plavky si nic nedávám. Tedy na koupališti. Když na to koupaliště jdeme, tak si vezmu normální oblečení, ale už se mi i stalo, že jsem běžně šla jenom v plavkách a nebo měla jenom kraťasy a na vršek plavek si nedala nic a šla tak po ulici. Mě to doopravdy nijak netrápí. Buď se někdo podívá a něco si řekne a nebo se ani nedivá. Mě stačí, že se takto líbím svému příteli a ostatní mi jsou ukradené :-)

Bez jakého vybavení se neobejdu? Tak samozřejmě, že opalovací krém, nějaké to jídlo a pití. Většinou u nás v aquaparku je vše drahé a u rybníka si člověk nic nekoupí. Plavky mám dvoje, ale nejraději mám teď momentálně ty nejnovější. A co se týká parea tak jsem ho nikdy v životě neměla a myslím si že ho ani nepotřebuji.

Možná si řeknete, že je hloupé zasílat fotografii v plavkách, ale mě to divné nepříjde.

kotě

Je to jako kdybych se vystavovala v plavkách někde na koupališti a proto jsem se rozhodla zaslat některou fotografii sebe v těch mých nejoblíbenějších plavkách. Je to dva roky stará fotografie a ne moc povedená, ale to nevadí. Bohužel je to jediná fotografie, kterou jsem našla s nejnovějšími a s nejoblíbenějšími plavkami.

Přeji všem krásný den.

malinke-kote

Myslím, že byste klidně mohla mít i odvážnější

Text nebyl redakčně upraven

Najde některá z vás také nějakou fotku v plavkách? A najde odvahu nám ji poslat? Budu ráda, ale jinak se můžete k dnešnímu tématu vyjádřit i písemně.

Bez čeho se neobejdete u vody? Ať už jsou to plážové doplňky na sebe, nebo nezbytnosti, které vám zpříjemní pobyt na pláži, koupališti, nebo třeba na břehu rybníka.

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama