5af96116cbffaobrazek.jpg
Hanka (34): Svádí mi náctiletou sestřenici

Patrik je krásný chlap, kterého mi ženský záviděly. Bohužel už ale neviděly, jaký je to sebestředný, hloupý a lakomý idiot! I mně trvalo dva roky, než jsem konečně prozřela a kopla ho do zadku. On se ale pohotově přilepil na mou šestnáctiletou sestřenici! Blbne jí hlavu a ona má pocit, že je ten pravý, že ji skutečně miluje. Já ale moc dobře vím, jak to je! Chce si mi přes ni pomstít. Dokonce mi to i řekl. Prý má teď chuť pohrát si s mladým masíčkem, já že už přece jen měla svůj věk. Tomu mladému trdlu to ale nevysvětlím…

Anička (33): Musela jsem dát výpověď
Já kvůli rozchodu přišla o práci. Vedoucí byl kamarád mého ex, a tak se samozřejmě postavil na jeho stanu. Nedal mi padáka hned, ale pořádně si mě vychutnával. Dusil mě a dusil tak, až jsem to nevydržela a dala výpověď sama.

Zdena (46): Odnesly to moje děti
Nerada na to vzpomínám, ale když jsem pustila k vodě svého partnera, pomstil se mi skrze mé děti. Zabil a snědl jim zakrslého králíčka. A ještě se tou pečínkou pochlubil na sociálních sítích. Prase!

Pavla (31): Telefon nepřestával zvonit
Když jsem pustila Radima k vodě, bylo mi jasné, že to neskončí jen děsnou hádkou a výčitkami. A taky ne. Najednou mi začaly chodit oplzlé smsky, v nichž mě neznámí muži zvali na schůzku, občas některý rovnou zavolal. Byly jich stovky! První jsem zhnuseně mazala, ale po pár dnech mi došla trpělivost. Hned mi docvaklo, že v tom má prsty můj ex. Nejspíš mi někde vytvořil úchylný inzerát, jak je teď v módě. Jediným východiskem bylo nové telefonní číslo. Jen se modlím, aby si ho někde nezjistil i Radim, a nezačalo to nanovo.

Martina (27): Byt se hemžil hlodavci!
Mně se po divokém rozchodu s přítelem najednou záhadně objevily v bytě krysy. Byly tam minimálně tři, zbytek už jsem nestihla přepočítat. V šoku jsem bušila u sousedů, aby mě zachránili. Mám totiž z těchto ohavných stvoření panickou hrůzu. A můj ex to dobře věděl. Samozřejmě se nepřiznal.

Petra (28): Pozval na pláž jinou
Můj přítel naprosto odmítal jet se mnou k moři. Zatímco já pláže miluji, on se údajně zařekl, že ho tam nikdy nikdo nedostane. Nesnáší vedra ani sluníčko, libuje si v severských zemích. Deset let jsem ho přemlouvala a prosila, aby alespoň jednou udělal výjimku! Kvůli mně. Marně. Nakonec nám to ale přestalo klapat i v jiných oblastech, a tak jsem si našla někoho jiného. Teď mě ale může vzít čert, když na jeho Facebooku vidím momentky z thajské pláže, kam vzal svou nohou babu! Vsadím se ale, že mi to udělal naschvál.

Gábina (41): Pes skončil u boudy
Můj ex se mi pomstil přes našeho psa. Já to byla, kdo se o něho staral, venčil ho a miloval, jemu byl spíš trnem v oku. Jenže to byl formálně jeho pes, takže mi ho po rozchodu odmítl dát. Sám si ho ale taky nenechal. Ten hajzl ho dal svým prarodičům na vesnici, takže je teď sám u boudy na špinavém dvorku. Všechny moje prosby jsou marné.

Simona (25): Vzal to přes kámošku
Můj ex mě rozeštval s mou nejlepší kamarádkou. Aby se mi pomstil, sbalil ji, a namluvil jí spoustu nesmyslů, takže mě teď nenávidí. Přitom dobře vím, že ona rozhodně není jeho typ. Vždycky o ní prohlašoval, jaká je nudná, šedá myš. Jenže láska je slepá, Kačka momentálně nevidí, neslyší. Ale tak možná jsem se zbavila dvou zbytečných lidí jedním šmahem…

Čtěte také:

Uložit