Když jsem se vdávala, nepřemýšlela jsem, ani se nezabývala horoskopy nás dvou. Oba jsme měli víc jak čtvrtstoletí za sebou. Vybouření a věděli, co chceme.
Jenže manželství je jiné, když v něm trávíte den co den, měsíc... Sluníčko někdy přestávalo svítit, přehnala se vlna tsunami, sluníčko opět zasvítio a já začala šťourat v našich vztazích Býk a Kozoroh. Jedny horoskopy říkaly, že se k sobě nehodíme, druhé horoskopy, že se k sobě hodíme. Jsme přece pozemská znamení. Jako Kozoroh mám ráda jednu cestu, lépe se po ní jde.
Tak jsem se dostala až k astrologovi. Potřeboval vědět hodinu našeho narození. Tchýně hodinu synova narození nevěděla, a aby zakryla svou nevědomost, pojezdila po mně hadím jazykem. Hehe, protože mám ráda věci ukončené, zajela jsem si do manželova rodiště a ochotný pan primář na porodním mi v archivu porodnice našel vše potřebné. Popřál mi štěstí a já se obrátila zpět na astrologovu pomoc.
Panečku, jen jsem čučela, jak pěkně pohyboval hvězdami, něco přepočítával a pak mi řekl něco podobného, co v dnešní době najdete na stránkách horoskopů. Kámen našich nesvárů byl v nás obou. On šetřílek a já umíněná, ale ne rozhazovačná. To jsou naše špatné stránky. Pan astrolog nebyl jen tak obyčejný chlapík, ale byl to báječný psycholog, který poradil, jak se chovat při výměně názorů.
A víte, jací jsme: Býk a Kozoroh ?
Vynikající shoda. Býk a Kozoroh jako zemská znamení v sobě nalézají dlouhodobou přitažlivost, podobné myšlenky a plány. Oba rádi budujete domov a milujete rodinu. Velice dobře se vzájemně doplňujete, výborně se k sobě hodíte. Oba jste realisté, duchem přítomní, snaživí a pro své potomstvo chcete to nejlepší. Jste i dobrými hospodáři a máte vždy plnou spíž. Nezaleknete se jakékoli práce. Občas si sice Kozoroh postaví hlavu, ale Býk ho rychle zklidní. A opačně. Více pochval a úsměvů, to vám oběma může jít jen k duhu. Jste skvělý tým!
Jen se donekonečna hádáme, kdo řídí a kdo je tandem. Tak dopadlo naše italské manželství, a to díky jednomu starému pánovi, který měl čas mě vyslechnout a poradit.
Pěkný a pohodový den přeje arjev

P.S.: Kdo máte kontakt na svetlusku, pozdravujte ji! Asi má malé a k NETu se nedostane.
        Adulev, vše nejlepší k narozeninám. Máš je na Václava a já se možná na Net nedostanu. arjev


Milá arjev,
odpusťte, ale nějak jsem nepochopila ten závěr. Za co děkujete starému pánovi, když se donekonečna hádáte a máte italské manželství? Rozumím tomu tak, že vám tento stav vyhovuje?
Reklama