• Krásný herecký pár Ben Affleck a Jennifer Garner je již minulostí. Dlouho se spekulovalo, jestli Ben má s mladou chůvou jejich dětí Christine Ouzounian poměr. Nedávno však byli společně viděni na nákupech, kde jim společnost dělal syn Samuel a dcera Seraphina. Takže je to potvrzeno, chůvě Ben podlehl.

5a65f73d925ebobrazek.pngFoto: Shutterstock.com/Profimedia.cz

  • I manžel Umy Thurman – Ethan Hawke podlehl kouzlu blonďaté chůvy. Manželé se rozvedli a Ethan si v roce 2008 chůvu vzal. Mají spolu dvě děti.

5a65f90fdbbb8obrazek.pngFoto: Shutterstock.com/Profimedia.cz

  • I sexbomba Gwen Stefani poznala, jaké to je mít chůvu, co se s radostí postará i o tatínka. Dvacetiletá Australanka Mindy Mann s největší pravděpodobností stojí za rozvodem třináctiletého manželství atraktivní zpěvačky Gwen Stefani a Gavina Rossdala. Gavina s ní měl mít několik let poměr.

5a65fb0346664obrazek.pngFoto: Profimedia.cz

  • Jude Law a Sienna Miller byli opravdu nádherným párem. Jenže slovo monogamie jim nejspíš nic neříkala a nikdy o ní neslyšeli. Podle bulvárních drbů měl Jude zahnout krásné blondýnce s chůvou dětí. Sienna ale nějak zvláště nestrádala, ta prý anglického fešáka podvedla s šestým představitelem Jamese Bonda - Danielem Craigem. Jude a Sienna už pár netvoří.

5a6600974c311obrazek.png
Foto: Profimedia.cz

  • Třešničkou na dortu je příběh hvězdy akčních filmů Arnolda Schwarzeneggera. Ten sice neměl poměr s chůvou, ale hospodyní Mildred ‚Patty‘ Baena. Kromě péče o domácnost stíhala Mildred opečovávat i statného Arnolda, a to nejspíš kvalitně. Mají totiž spolu syna Josepha , kterého ale otec dlouho tajil. Když celá kauza praskla mělo to samozřejmě následky. Terminátorova žena Marie požádala po dlouhých 25 letech o rozvod.

5a65fc7545ee2obrazek.pngFoto: Shuttestock.com, Profimedia.cz

Čtěte také:

Reklama