V jakých šatech budete zaručeně in? Šaty zažívají velký comeback. Loni jste možná ještě váhala, ale letos byste si měla alespoň jedny pořídit. No jo, ale obchody jsou jich plné a vy nějak tápete a nevíte, které si vybrat? Jasně že ty, které vám padnou a sluší, ale možná také chcete zaručený trhák nebo naopak šaty, které by vám nějaký čásek vydržely. Vyzkoumala jsem pro vás, jaké typy šatů jsou letos hitem a jaké jsou rozhodně nadčasové.

Hitovky

Na jedno rameno: Máte hezké paže a ramena? Tak je ukažte v takovýchto šatech. Hodí se nejlépe na letní párty a večírky. Nebo byste si v nich troufla přijít do práce?

jjj

jjj

 

Zipové: Zipy sice dávají šatů sportovní charakter, ale někdy se s nimi dá pěkně kouzlit. Všimněte si zajímavě strukturovaného topu nebo růží na kabelce. Ale i úplně obyčejný zip na šatech postačí.

jjj

Extravagantní: Máte-li ráda originalitu, můžete se inspirovat extravagantními modely zajímavých střihů, které více odhalují. Buď záda, ramena nebo pupík. Je jen na vás, čím se chcete (nebo můžete) pochlubit.

bbb

Evergreeny

Hippie: Tento styl už se drží několikátou sezonu. Milujete barvy, etnické vzory a výšivky? Pak je tento typ šatů pro vás jako dělaný.

lll

Kytičky: Romanticky založené duše vždycky zjihnou při pohledu na bujnou květenu. Živou i tu natištěnou. Květinové vzorečky jsou stále aktuální. Letos jednoznačně vedou hodně drobné v jemně opraných barvách na bavlně. Ale nic se nestane, když dáte přednost stylizovaným květinám v ostřejší barevnosti, které vynikají spíš na hedvábných šifonech a mušelínech.

kkk

nnn

Sportovní: Budou asi vyhovovat aktivním ženám, které neposedí na místě a stále na sobě makají. Sportovní styl šatů jim umožní být v pohybu a pohodlí, neboť se šije z jemných úpletů a podobá se spíš dresům, tričkům a tunikám. Výrazné barvy a pruhy nejsou podmínkou, ale umocňují sportovní charakter.

kkk

jj

Nadčasové

Černobílé: Hodláte-li si pořídit šaty, které snad nikdy nevyjdou z módy, rozhodně hledejte černobílou klasiku. Lhostejno, zda převládá jedna či druhá barva. Doplňky můžete volit ve stejné kombinaci nebo klidně barevné. Pro osvěžení.

mmm

nn

Lady: Pokud je na vás černobílá kombinace moc křiklavá a nápadná, zvolte kompromis. Pouzdrové šaty v bílé nebo šedé se vám rozhodně neztratí.

jjj

Maxi: nejste spokojená se svýma nohama, a přesto byte ráda vyrazila v šatech? Pak není nic snazšího než si pořídit délku maxi. Dlouhé šaty už dávno nejsou doménou večírků a společenských událostí. Klidně si v maxi šatech vyjděte po městě. Nebo ještě lépe po mořské pláži (jako Beyoncé) nebo promenádě nějakého lázeňského letoviska.

nnn

kk

Co vy na to? Vybrala byte si? Které šaty jsou vašemu srdci nejbližší a které byste si na sebe nikdy nevzala?

 

Reklama