Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají… Před novou polovičkou se snažíme ukázat v co možná nejlepším světle a děláme vše, co mu na očích vidíme. Jenže postupem času se stejně ukáže naše pravá tvář. To moc dobře zná Jarda. Jeho přítelkyně je jako Jekyll a Hyde, jen v sukni. Navíc ze vztahu nyní nechce a nemůže odejít.

„Byla to dokonalá ženská. Byl jsem vděčný, že mě potkalo takové štěstí a já konečně narazil na úžasnou holku. V co se ale proměnila, to bych nepřál ani nepříteli,“ začíná vyprávět svůj příběh Jarda. Ten, jako téměř každý, měl zpočátku růžové brýle. Viděl pouze to, co chtěl. Navíc nová partnerka mu očividně mazala kvalitním způsobem med kolem pusy. Jak to ale bývá, Jarda časem zjistil, jak se věci mají. Teď už je trochu pozdě, aby z pekla, jak aktuální vztah nazývá, vycouval.

Mohlo by vás zajímat:


Láska je neustálý boj - zpočátku o ženu a nakonec se ženou.
Joseph Babbitt Bashforth

Zdroj: citaty.net

ženaV tom pravém světle ji začal vidět přibližně po půl roce. Než se stačil rozhoupat a ukončit vztah, bylo na „zpátečku“ pozdě. „Několikrát jsem s ní mluvil o její proměně. Vždy se rozplakala, slíbila, že to bude už jiné. Ano, chvilku to bylo zase fajn, ale po pár dnech to byla opět ta fúrie, co mě buzeruje. Celkově má divné výkyvy. Jednou je to miláček a najednou uzurpátorská bestie. Když už jsem sebral odvahu, že to na konci týdne rozlousknu, přiběhla s tou „skvělou“ novinkou, že je těhotná. Podotknu, že mi tvrdila, že bere prášky. Nebrala.“ Jarda sice chtěl vztah ukončit, ale nyní, když je přítelkyně těhotná, to neudělá. „Jednou jsem táta toho dítěte a chci se o něj postarat. Doufám v lepší zítřky. Třeba se partnerka po příchodu malého vzpamatuje.“ Vyslovuje na závěr své přání Jarda.

Čtěte také:

Reklama