panasonicKaždý, kdo alespoň několikrát v životě zapnul pračku, zná základní pravidlo praní. Chcete-li dokonale vyprané prádlo, nečekejte zázraky v průběhu několika minut a počítejte s vyšší spotřebou vody i energie. Když vás zase tlačí čas, připravte se na to, že výsledek nemusí být ideální. Praní bývá často otázkou kompromisů a ty my, uživatelé, nejsme ochotni tolerovat donekonečna. Od pračky očekáváme stále více, a tak kromě čistoty prádla kontrolujeme i účet za spotřebovanou vodu a elektřinu, a přitom nelítostně počítáme hodiny, které musíme této nevyhnutné domácí činnosti věnovat.

Na první pohled neřešitelné dilema rozlouskl Panasonic bravurní kombinací revolučních technologií, které dokáží zabezpečit výraznou úsporu vody a elektrické energie a zároveň podstatně zkrátit prací cyklus. To vše s vynikajícími pracími výsledky. Důkazem jsou prémiové modely praček certifikované ve standardu A -20 %, což v praxi znamená až o 20 % nižší spotřebu energie, než mají běžné výrobky třídy A.

Otáčky pod kontrolou

Přiznejme si na rovinu, ne vždy dáváme do pračky přesně tolik prádla, kolik odpovídá příslušnému pracímu programu. Když z množství uberete, kousky šatů přilepené k okrajům bubnu se budou celou dobu točit jako na kolotoči. Pokud to naopak přeženete, přeplněný buben jen těžkopádně zpřehází mokrý obsah z jedné strany na druhou. Na dokonalý výsledek praní však v obou případech můžete klidně zapomenout.

panasonic

Příčina tkví v nesprávných otáčkách, a právě ty dostal Panasonic díky převratným technologiím pod kontrolu. Jako první vstupuje do procesu funkce 3D Sensor Wash, drobné 3D senzory zabudované v bubnu. Ty ještě před začátkem praní zhodnotí množství vloženého prádla, zda je ho na zvolený cyklus málo, nebo naopak mnoho. Následně dá 3D Sensor Wash pokyn motoru, vybavenému další unikátní technologií Inverter, která nastaví nejvhodnější otáčky. Spolupráce obou technologií při regulaci výkonu motoru pokračuje během celého pracího cyklu.

Nahoru, dolů, dopředu i dozadu...

...přesně tak se pohybuje prádlo v pračkách Panasonic. Díky bubnu nakloněnému o 10 stupňů, speciální trojhranné lopatce a funkci 3D Tumble Wash budou vaše textilie vždy v optimálním pohybu a perfektně vyprané. K dokonalému výsledku přispívá také širokoúhlá sprcha, která obsah pračky před samotným praním rychle navlhčí, aby mohl prací prostředek lehko proniknout ke každému vláknu. Při závěrečném máchání se zase sprcha postará o precizní odstranění zbytků pracího prášku. Výsledkem je čistotou se skvoucí prádlo za podstatně kratší čas.

panasonic

Revoluční snížení spotřeby elektrické energie, maximální úspora vody, výrazně kratší čas pracího cyklu, uživatelský komfort ve všech ohledech a špičková účinnost povýšily pračky Panasonic na úroveň, při které praní přestává být otázkou kompromisů. Stačí si již jen rozmyslet, co s uspořenými financemi a volným časem.

 

Reklama