Takový „bambulín“ je snad nejdiskutovanější a nejdůležitější součást našich protějšků. Dokonce s přehledem válcuje i svaly nebo tvář. V některých případech se mu může vyrovnat snad jen „sexy mozek“.

 

Pro ženy je penis součástí mužského těla.

 

Pro muže je alfou i omegou celé bytosti, sídlem ega, předpokladem kvality života, osobnosti, sebevědomí, a barometrem společenského zařazení svého i ostatních zástupců téhož druhu. Mužský úd je takovým samostatným, menším mužem na těle většího muže.

Vždyť nejeden pán si „s ním“ i pěkně popovídá.

 

Něco na nich ale je

 

 - Lékaři využívají předkožku obřezaných chlapců, k "pěstování" umělých, kožních implantátů. Jedna předkožka dokáže vyprodukovat až 23 000 čtverečních metrů kůže.

 

-  Některý se při erekci zvětšuje a prodlužuje, jiný typ je potom velký po většinu času a při erekci se už nijak výrazně neprodlužuje.

-  První typ penisu má 79 % mužů.

-  Druhý typ potom 21 %.

-  Mimochodem, oblíbenější u mužů je ten druhý, byť je statisticky „poruchovější“.

 

-  Průměrný mužský orgasmus trvá šest vteřin, u žen je to třiadvacet vteřin. (zase si ale povídáme jen s kamarádkami :))

 

-  Přitažliví muži mají kvalitnější sperma. Vědci provedli pokus, kdy ukázali ženám fotografie mužů s různou kvalitou spermatu. Ženy si vybíraly zcela neomylně.

 

A ještě něco – průměrná délka penisu při ztopoření je 13 cm.

 

Pak se divte, že ženy neumějí parkovat. Jak mají mít odhad vzdálenosti, když je jim třináct předkládáno jako dvacet pět :).

 

 

Reklama