V dnešní soutěži se vám bude hodit fantazie. Ta vám může přinést výhru v naší další knižní soutěži. Pojďte s námi soutěži o tři knihy od Jenny Milchmann s názvem Když padne noc.

Když padne noc

Mystery press

Sandy Tremontovou by nenapadlo, že právě dnes se její život otřese v základech. S nadcházejícím soumrakem sice v domě panuje neklidná nálada.

V tu samou chvíli se ubývajícím světlem ženou dva zoufalí muži v oblečení potřísněném krví. Téměř dvě desítky let spolu sdíleli vězeňskou celu a za tu dobu se z nich stal smrtelně výkonný tým.

Když rozrazí dveře domu Tremontových, přinášejí s sebou odkaz dlouholeté hrůzy. Sandy teď musí bojovat za záchranu rodiny, kterou miluje, přestože ji děsivé tajemství hrozí stáhnout do temnoty.

O jaké tajemství se jedná? Zkuste toto tajemství popsat, ale pouze ve dvou větách. Ty nejzdařilejší odpovědi v pondělí vybereme a odměníme 3 knihami. Své odpovědi piště, prosím, do komentářů.  

Ještě do pátku můžete navštívit mezinárodní knižní veletrh a festival literatury Svět knihy Praha 2016. Najdete zde i stánek vydavatelství Mystery Press, která věnovalo knihy do soutěže.

Reklama