Podívali jsme se v redakci na letošní výsledky Křišťálové lupy a upoutalo nás, že porota udělila i zvláštní cenu. To jsou povětšinou projekty, které stojí za pozornost, tento je navíc více než užitečný. Umí sám vystavit faktury! Hned jsme to vyzkoušeli.

ucto

Internetová aplikace Fakturoid je určená hlavně malým firmám a živnostníkům, kteří nemají velký objem faktur. Pokud nefakturujete více než pěti klientům, vystačíte si s neplacenou verzí, která vám i tak dokáže ušetřit cenný čas!

Vyzkoušeli jsme a líbil se nám

V redakci jsme pro vás Fakturoida vyzkoušeli a musíme říci, že se nám robot moc líbil! Od najetí na stránku až po vystavení první faktury to trvalo asi 15 minut, zvládne to opravdu každý! Funguje to jednoduše - pouze zadáte svoje IČ a všechno ostatní už zvládne Fakturoid, je totiž napojený na Obchodní rejstřík. Obdobně zachází i s vašimi klienty. Žádné vyplňování, prostě jen jedno číslo a je to.

Vy potom jenom doplníte předmět fakturace. Pokud je každý měsíc stejný, bude příští vystavení faktury trvat asi tak minutu. Fakturoid si totiž všechno zapamatuje a následující měsíc vám ušetří práci. Navíc vám vyjede statistiky plateb po kvartálech, vyexportuje fakturu do PDF, nebo ji rovnou pošle mailem.

Pokud si koupíte placenou verzi, může vám dokonce hlídat, jestli už klient zaplatil a peníze jsou na vašem účtu, nebo zda jej máte urgovat o platbu. Fakturoid je inteligentní, velmi intuitivní a příjemný na obsluhu. Tu cenu si určitě zasloužil.

Reklama