Novoroční předsevzetí si už moc nedává čtenářka Kytinkak - úplně první čtenářka, která přispěla letos do magazínu. Dřív si ale předsevzetí dávala...

Jak přistupuje k novoročním předsevzetním čtenářka Kytinkak? Vlažně. A tenhle přístup všem doporučuje.


Krásné středeční ráno všem ženin-kám i tobě Jakube.

Musím říci, že dříve jsem si dávala předsevzetí hodně. Ať to bylo, že začnu chodit více cvičit, abych zhubla – to mi vydrželo tak měsíc. Že budu více důsledná, když něco rozdělám, že to také dodělám. Musím opět konstatovat, že mám šuplíky i skříně plné rozdělaných věcí. Ono nakonec stejně k tomu nedojde, a když se tak zamyslím, když nejde o život, nejde vlastně o nic. Ono až půjde opravdu do tuhého, tak se třeba konečně vzchopím a začnu jak se sebou něco dělat, tak i dodělávat svoje resty.

Myslím, že nejdůležitější na všem je být zdravá, to ostatní si koupíme nebo to přijde samo.

Takže jaképak trápení, jestli mám o nějaké to kilo více, když potom vidím, těžce nemocného člověka, tak ať jsem taková, jaká jsem.

Ono se nadarmo neříká: Kdo je hubený, bude brzy studený.

Proto všem přeji pevné zdraví a úsměv na tvářích.

Kytinkak

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 2. 1. 2013: Zhodnoťte loňský rok a napište nám svá předsevzetí

Název tématu vlastně tentokrát přesně vystihuje, jaké příspěvky od vás budu chtít, milé čtenářky. Ano, jsem zvědavý, jestli jste v loňském roce prožily něco zásadního, a zda jste si do toho letošního daly nějaké předsevzetí? Příspěvky mi posílejte na e-mailovou adresu (viz níže), a to nejpozději do 2.1.2013, 15.30 hodin. Jednu z přispěvatelek tentokrát odměním knihou, která se hodí k hubnoucímu předsevzetí: 17denní dieta (vydalo nakladatelství iKAR, sestavil ji americký lékař Mike Moreno).

17 dni dieta

Reklama