Nehoda v autě nás může poznamenat na celý život. I o tom vypráví další příspěvek, tentokrát od čtenářky s nickem denisa23.

To jsem moc ráda, že to dobře dopadlo, milá deniso23. Přeju další cesty bez nehod a děkuju za příspěvek.


Milá redakce, milé ženy,

co pro mně znamená katastrofa? Kdysi jsem si myslela, že mít postižené dítě. Během života jsem se s tím smířila a žijeme celá rodinka společně s naší nemocnou dcerou v lásce, pohodě a chybí-li doma někdo z rodiny, stále na něho myslíme a těšíme se až přijde.

Teď si myslím, že naše katastrofa byla bouračka. Koupili jsme si před 10 lety nové autíčko, spláceli leasing a jeli do Olomouce na kontrolu do nemocnice. Vzali jsme i mou mamku a jeli i s dcerou, kterou bereme všude. Já si už nevzpomenu na obec kterou jsme projížděli, ale vím, že tam jsou protihlukové stěny, v obci 50 rychlost a nás předjížděl kamion, polský, přibral nás, zahákl o dveře a táhl, mačkal na stěnu, manžel troubil, my křičely, šílely. Po nějaké době to uslyšel, zastavil, ale z auta nevystoupil. Naše auto bylo z obou stran zmačkané, nepojízdné, ale byli jsme živí. Zavolali policii, bylo to na triku kamionu, nesměl předjíždět, jel 80 km rychlostí. Nás se jen ptali, zda nám nic není. Byli jsme v šoku. Dodnes se bojím kamionu a manžel to ví, tak se snaží jet od nich daleko. Máme hrozný zážitek na celý život, doufám, že poslední. Teď si říkám, že když nejde o život, nejde o nic.

denisa23

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dne zní: Jakou katastrofu jste v životě zažila?

  • Zažila jste ve svém životě nějakou tragédii, katastrofu nebo nezdar?
  • Nebo máte nějakou příhodu ze svého okolí?
  • Jak takové věci prožíváte? Samy, nebo uvítáte pomoc blízkých či přátel?
  • Jaká byla podle vás největší katastrofa v dějinách lidstva?

Napište mi také! Budu se těšit, že mi o sobě opět něco prozradíte. Na jednu z vás čeká krásný dárek, dvě čokolády ve tvaru srdce Milka Pralinés, abyste si při tomto smutném tématu alespoň osladily život.

Pište na známou adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je KATASTROFA. Moc děkuju a těším se na vaše příspěvky.

coko

Reklama