Kdo by se chtěl v těchto parných dnech pařit ve zbytečných vrstvách oblečení. Každý odloží, co může. Pak se však nemůžeme divit, když nám po ulicích chodí mladíci do půli těla nazí, jen v šortkách, což ještě není tak pohoršující. Mnohem horší jsou dívky s tílky, které zakrývají jen to nejnutnější (někdy ani to ne) a se sukněmi, které končí těsně pod jejich zadnicí. Pak už jen můžete doufat, že slečna má spodní prádlo.

 

Slečny naostro

Když jde slečna ven naostro, není to pro nás spoluobčanky ještě tak vyvádějící z míry. Mnohem horší to mají pánové s těsnými kalhotami. Při představě, že my více soudnější jsme ohrožené ze strany těchto lehce oděných, protože našim pánům to dělá víc než dobře se podívat, je kapánek nepříjemná. I když, ať se koukne, když to slečna nabízí, ale jsou chvíle, kdy je to fakt nebezpečné.
Nezapomenu na scénu, při které mě trošku mrazí ještě dneska, když jsme před lety jely s kamarády v autě a náš milý řidič si mohl vykroutit krk za jednou takovou to slečinkou. Při 70kilometrové rychlosti, kdy jedete v „rychlejším“ pruhu, a ten, kdo auto jako jediný ovládá, je kapánek indisponován pohledem za krásným obrazem dívky v krátké sukni a naprosto nesoustředěn, se na sedadle smrti zrovna necítíte dvakrát bezpečně.

 

Pánové naostro

Pánové chodí naostro též. Někdy jen z pouhého dobrého pocitu, že je nikde nic neškrtí a mají svoje nádobíčko pěkně volně. Ovšem pokud už mají potřebu chodit bez trenek, měli by na to myslet, hlavně pokud to zkombinují s krátkými nohavicemi. Já chápu, že vlk není nic příjemného, to je pak člověk pěkně zpruzený, ale myslím si, že jsou věci, které by měly být širé veřejnosti skryté. Opravdu nepotřebuji vidět cosi velmi konkrétního vyčuhujícího z pánských kraťásků. A pokud si navíc dotyčný exhibicionista sedne v dopravním prostředku přímo naproti vám, jen těžko se dá koukat někam jinam než na to, co na váš laškovně pokukuje z krátkých nohavic.

 

Výhody absence spodního prádla

Přemýšlela jsem nad tím, proč lidi chodí ven bez prádla. Chápala bych to opruzení, ale já nosím kalhotky pořád i v kombinaci s džínami a můj zadek si nijak nestěžuje. Ale budiž, někdo může mít citlivější pokožku. Takže to bychom měly první důvod.

Velké vedro? No budiž, je fakt, že když šajní slunce, člověk by nejraději chodil v plavkách, ne-li bez nich, ale když už uneseme normální oblečení, tak to spodní prádlo bychom taky unesly.
Extrémním případem, proč by na sobě někdo neměl prádlo, by bylo, že prostě nemá žádné čisté, ale to pak možná trošku svědčí o jakési zanedbanosti a nebo o opravdu velké smůle.

Další důvodem by mohlo být velmi rychlé rande smluvené za určitým účelem, ale spodky si můžeme přece sundat kdykoliv. Já osobně bych se tedy velmi styděla běhat po městě bez prádla. Možná jsem prostě jen moc konzervativní, ale téhle módě asi nikdy neporozumím.

 

A co vy ž-inky? Nosíte nebo nenosíte spodní prádlo?

Jaká zábavná scéna se vám stala s absencí trenýrek či kalhotek?

Jste proti tomu, aby slečny chodily tak vyzývavě oblékané?

Jak na strohý oděv žen reagují vaši partneři?

Napište nám svou příhodu na mail redakce@zena-in.cz a vyhrajte milý dárek.

Reklama