V domácnosti čtenářky Evy hraje v kuchyni prim její manžel. Sama Eva kajícně přiznává, že vždycky něco spálí, zato její muž je skvělý kuchař. Kompenzace? Eva myje nádobí.

Kdo nevaří, myje - to je filozofie, kterou mají v domácnosti čtenářky Evy... napsala mi o tom ve svém příspěvku k dnešnímu tématu.


Teď v květnu jsme měli s manželem rok výročí, a musím říct, že před svatbou jsem netušila, že umí tak dobře vařit. Můj táta a ani žádný chlap z naší rodiny nevařil. Tak jsem toto ani neočekávala od svého muže. Ale abych pravdu řekla, tak ani já nemám k vaření moc kladný vztah, vždycky jak jsem si řekla, že něco uvařim, tak mě to v polovině přestalo bavit a než jsem to udělala, tak mě přešel hlad.
Po svatbě jsme se přestěhovali od rodičů a osamostatnili se a já se nestačila divit, jak je ten můj muž šikovný. Nyní jsem v práci déle než on a většinou, když přijdu z práce, tak už je na stole uvařený oběd (no spíš večeře :). Takže většinou vaří on a já jen sem tam, když jsem doma dříve z práce než v pět hodin. Je to ostuda, ale musím přiznat, že umí dokonce vařit lépe než já, já vždy něco spálím nebo vymamlasim :(

No a s úklidem kuchyně? U nás platí pravidlo, kdo nevařil, tak uklízí. Tak to máme hezky rozdělené. Budu muset, ale častěji vařit, ať jen furt nedrhnu nádobí :)

Strašně moc ho miluju a jsem ráda, že jsem našla tak suprového chlapa, a doufám, že mu to vaření vydrží :)

PS.: škoda že nejsem doma na počítači, bych vám poslala i pár fotek jídel co ukuchtil. Snad příště ;)

Eva

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. června 2011: Chlap v kuchyni

Chlapi. Tak jim to konečně můžete nandat! V našem dnešním tématu si je totiž vezmeme pěkně na paškál, tedy je a jejich vaření.

  • Jak vaří váš chlap?
  • A jak vypadá kuchyně, když ji opustí?

Zapomlouvejte si trochu, milé čtenářky! Však oni to ti vaši mužští jednou za čas snesou. Svěřte se ostatním čtenářkám s tím, jak a jestli vůbec váš partner vaří, jaký je jeho mistrovský kulinářský kousek a jestli po sobě nechává v kuchyni nepořádek. A když budete opravdu důmyslné, třeba se vám podaří toho svého kuchaře při vaření načapat s foťákem! Anebo alespoň vycakněte spoušť, kterou v kuchyni zanechal. Text dlouhý alespoň jako tento odstavec a jednu fotku (pokud budete mít) zašlete na e-mailovou adresu redakce - viz níže. Do předmětu mailu nezapomeňte uvést heslo: CHLAP V KUCHYNI.

Chcete-li mít šanci na otištění příspěvku, zašlete ho v úterý 14. 6. 2011 nejpozději do 14.30 hodin. Získat za něj můžete krásný dárek, totiž knížku Ursuly Summové Sestavte si pokrmy dělené stravy z nakladatelství iKAR a čaj PICKWICK fruity Rainforest.

kucharkacaj

Reklama