Herečka Sarah Jessica Parker platí dlouhá léta za módní ikonu a šaty, které vynese, většinu stojí za to. Nejinak tomu bylo na loňské premiéře série a Jak to bylo dál, kde zazářila v modelu Oscar de la Renta.

624acd795a4d1cl.jpgFoto: Shutterstock

Jenže takto výrazný model většinou slavné osobnosti vynesou jen jednou, a tak se herečka spolu s módním domem rozhodla využít šaty k pomoci a uspořádali jejich online aukci. Startovalo se na částce pět tisíc dolarů. Nakonec se šaty vydražily za 7 500, což je v přepočtu přes 165 tisíc korun. Celá částka bude poslána organizaci UNICEF, která mimo jiné pomáhá ve válce na Ukrajině.

Pro magazín People herečka uvedla: „Bylo mi ctí vynést tyto šaty na premiéru A jak to bylo dál a je mi ctí, že mohu spolupracovat se svými přáteli od Oscara de la Renty. Celý výtěžek z prodeje bude věnován organizaci UNICEF. Cítím se nyní povolána k podpoře víc než kdy jindy. Vzhledem k současným geopolitickým konfliktům a bezprostředním hrozbám, kterým čelí tolik nevinných dětí.“

Značka na svém Instagramu zveřejnila také video z výroby šatů, které se díky speciální přiležitosti, kam je herečka vzala, řadí mezi ikonické modely. 

Zdroje: People, Independent, Instagram

Reklama