Zajímavý přísptup ke svým dietám má čtenářka s nickem maje, které děkujeme. Už jste se s tím někdy setkaly? Nevíte s čím? Tak si přečtěte její příspěvek.

Krásné dietní odpoledne. Dovolte, abych se s vámi všemi podělila o svoje dietní rady.

Vždycky jsem tvrdila, že teoreticky znám každou dietu perfektně, ale nedokážu ji dodržovat. A protože na mě nikdy ty zaručené diety neplatily, vymýšlela jsem svoje vlastní, které jsem si sama pojmenovávala. Paradox je, že jsem bývala někdy trošku oplácanější, ale většinou jsem měla normální postavu.

Moje úspěšná dieta byla třeba Dieta vyčištěných zubů. Spočívala v tom, že jsem si např. v 17.00 vyčistila zuby a protože jsem v podstatě  líný člověk, tak představa, že bych se sice najedla, ale pak se musela zvednout a jít si vyčistit opět zuby, na mě většinou zabrala. Ale když jsem měla krizi, stříkla jsem si např. do pusy trochu šlehačky ale tak šikovně, že skončila skoro v krku a ne na zubech.

Další oblíbená byla: Když mě nevidí, tak nepřiberu. Myslím, že princip vysvětlovat nemusím - je jasný.

Obě byly velice úspěšné, protože jsem potom i k tomu jídlu přistupovala s dobrým pocitem, že nepřiberu. A světe div se, ono to tak opravdu fungovalo. Vždy, když jsem měla z jídla špatný pocit, hůř jsem trávila a přibrala.

Teď se snažím jíst normálně. Ale jak se vyspím (např. o vánocích, tak hned přiberu).

Ale musím dát za pravdu mojí mamce. Ta říkala, že po 30. narozeninách to jde nějak hůř. Mě bude za 14 dní 30 let a cítím to už teď.

Krásné dny přeje maje

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milá maje, to s tím věkem bych nevrala vůbec vážně. Naopak. Když si vsugerujete, že po třicítce to půjde všechno hůř, tak určitě půjde.

Co vy, milé ženy-in, slyšely jste už někdy o takových dietách? Souhlasíte s názorem, že čím je člověk starší, tím hůř hubne?

Reklama