jihlavankaJihlavanka právě spustila novou televizní reklamu, která přibližuje tuzemskou kávovou jedničku jako poctivou kávu pro skutečné lidi. Kampaň běží se dvěma novými spoty v televizi. Zvuk lžičky při míchání kávy je ústředním prvkem reklamy, která hraje na všechny smysly - včetně sluchu. Takže až lžička zacinká, budete vědět, že je čas na pohodu a šálek poctivé kávy Jihlavanka. Stejnou lžičku můžete získat v rámci akce jako dárek k nákupu kávy Jihlavanka nad 60 Kč ve vybraných prodejnách (např. COOP, Terno, Makro). Naše kávová jednička má navíc nové logo a prodává se v nových obalech.

K přípravě dobrého „turka“ s typicky českou chutí se hodí nejoblíbenější pražená káva Jihlavanka Standard Original s výrazným aroma a silnou chutí. Nebo káva Jihlavanka Standard Extra Jemná s působivou, svěží chutí a plnohodnotným aroma, které si kvůli lehké stravitelnosti můžete dát klidně o šálek víc.

Nová Jihlavanka Extra Special ze 100% kávy arabica

Svůj kávový rituál můžete ještě vylepšit, když si k ruce vezmete filtrovací konvici, známou také jako ruční presovač, french press nebo caffetière. Pro tento způsob přípravy se nejlépe hodí nová Jihlavanka Extra Special se změněnou recepturou, a to nejen svou kompozicí, ale také hrubostí mletí. Vyrábí se pouze ze zrn typu arabica a vyniká intenzivním aroma a plnou, mírně nakyslou chutí, kterou ocení především zkušení milovníci kávy. Právě díky přípravě pomocí ručního presovače si vychutnáte bohatou chuť pražené zrnkové kávy nejlépe.

Více informací na: www.jihlavanka.cz


JihlavankaJihlavanka Standard Original, mletá pražená káva s výrazným aroma a silnou chutí, 150g/ 39,90 Kč

 

JihlavankaJihlavanka Standard Extra Jemná, mletá pražená káva s jemnou chutí a příjemným aroma, 150g/ 39,90 Kč

 

JihlavankaJihlavanka Extra Special, velmi kvalitní mletá pražená káva s novou, vylepšenou recepturou. Vyrábí se v nové receptuře pouze ze zrn typu arabica. Vyniká intenzivním aroma a plnou, mírně nakyslou chutí, kterou ocení především zkušení milovníci kávy. Nejlépe se hodí pro přípravu v ručním presovači, a to nejen svou kompozicí, ale také hrubostí mletí, 150g/ 54,90 Kč

 

JihlavankaJihlavanka Standard Original, instantní, 200g/ 99,90 Kč

 

JihlavankaJihlavanka Standard Extra Jemná, instantní, 200g/ 99,90 Kč

 

JihlavankaJihlavanka Extra Special, instantní. Vyrábí se pouze ze zrn typu arabica. Vyniká intenzivním aroma a plnou, mírně nakyslou chutí, kterou ocení především zkušení milovníci kávy, 200g/ 149,90 Kč


Další informace

Jihlavanka je dlouhodobě nejprodávanější značkou pražené kávy na tuzemském trhu, a to především díky chuti, která zcela odpovídá zvyklostem českého a moravského spotřebitele, ale také kvůli optimální vyváženosti kvality a ceny. Sortiment značky Jihlavanka je na trhu zastoupen kávou praženou i instantní. V rámci portfolia značky je to Jihlavanka Standard Original, která je dlouhodobě nejúspěšnější variantou na trhu pražené kávy v ČR.