Kontrast drsného mužského a něžného ženského prvku vytváří neopakovatelně dráždivé napětí, které nepřestává módní tvůrce přitahovat.

A nejen je. Tak co, milé ženy?

Podlehneme i tentokrát, nebo statečně odoláme?

Za malou ukázku toho, co nám nejnovější pánský styl přináší, to určitě stojí. Na konci si můžeme říct: Bylo to super, do toho jdu nebo zase nic pro mě.
Tak alou za klukama!

Proč za klukama, když je to pánský styl? Protože letos výrazně omladil.
Návrháři ho dokonce svorně nazvali „Když chlapec potká dívku." Sice to zase moc nedává logiku, ale po tom bych nepátrala. Zkrátka mládí má zelenou.
Najednou se z drsných chlapíků stali studenti, ze zralých mužů mladíci, z elegánů rozpustilí rošťáci, kteří svá první saka zdědili po starších bratrech. 

I tentokrát má tento styl mnoho podob a inspirací.Romantický školní
jako vystřižený z filmu Páni kluci – ti si to svižně vykračují v přiléhavých secesních sáčkách s vestičkami, v kalhotách, v nichž čekají velkou vodu, a šněrovacích polobotkách. U krku jim vlají vázačky, mašličky a ležérní šátky, důležitým doplňkem jsou připínací šle na knoflíky, co nosili naši dědečkové. Z materiálů se zaměřil na samet, manšestr, tvíd.


Sportovní
 – je oblékl do kožených bundiček, ale pro kontrast doplnil velmi úzkými kalhotami nebo naopak rozevlátými sukněmi. Materiály jsou stejně rozdílné jako ženský a mužský prvek. 

Společenský
 – dostal trochu komický (snad i záměrně neslušivý) prvek v podobě měkkých plandavých sak s obrovskými vycpávkami. Postavičky se v nich záměrně ztrácejí jako v obleku po tatínkovi nebo starším bráchovi.
Dost výrazně mi to připomíná osmdesátá léta.
A vám? Šla byste do některé z podob nového pánského stylu?
Který je vám nejbližší?
Nosíte pánské prvky?
Které?

Reklama