Tento článek je takovým malým zamyšlením. Co a jak by bylo, kdyby… Kdybych se rozhodla ozdobit si tělo tetováním, určitě by nekřičelo do světa „Tady jsem, všichni se podívejte!. Moje tetování by zůstalo decentně skryto.

Říká se, že když se jednou necháte tetovat, už tomu propadnete. Nevím, co je na tom pravdy, já žádnou kérku nemám, a zřejmě to tak už zůstane, ale aby bylo jasno, nic proti ní nemám.

Některé se mi dokonce líbí a být mladší, možná bych si některou nechala vytetovat.  Ale moje kérka by byla skoro neviditelná. Byla by skryta očím, kterým není určena, moje kérka by byla mým malým tajemstvím, které bych prozradila jen někomu. Mluvím nejen o místě tetování, ale i o motivu. Líbí se mi nápisy, ale i drobné kresby. Takové jsem vybrala do dnešní fotogalerie.

Rozhodně bych nešla do velkoplošných a barevných obrazů, které jsou dnes hodně in. Ale je to věc názoru a osobního vkusu, který nechci hodnotit. I když znám osobně jednoho mladého muže, který má „pokérovanou“ celou paži, a musím uznat, že je to dost sexy. Ale onen muž má dokonale vypracované svaly a tetování se k němu vyloženě hodí.

Je otázka, jak bude vypadat, až zestárne, svaly ochabnou a kůže povadne... Ale proč stahovat kalhoty, když jsme ještě nenašli brod, že?

To se uvidí.

Jak se vám líbí kérky na fotkách? Vybrala byste si nějaký motiv?

Foto: Facebook Pinterest Tatoo

Čtěte také:

 

Reklama