Kabelka je doplňkem, který nechybí žádné ženě. Málokterá z nás se spokojí jen s jednou. Kabelky prostě milujeme a také shromažďujeme. Nejraději máme ty jednoduché a praktické, ale někdy si rády vyhodíme z kopýtka a pořídíme si nějakou „šílenost“.

Kabelka dotváří náš styl. Je doplňkem, který oblečení pozvedne, doladí, ale někdy může být  nejnápadnějším prvkem našeho outfitu. Podle mě to rozhodně není na škodu. Jednoduché a barevně „nenápadné“ kabelky nám to sice ulehčují, hodí se skoro ke všemu a my si nemusíme lámat hlavu s kombinováním, ale občas nás dostanou kabelky výrazné, barevné a nápadité.

Máte to také tak? Ano, jako většina z vás nejraději nosím kabelky jednobarevné, ale už jsem několikrát udělala i výjimku. Podlehla jsem kostkám a leopardímu vzoru. Zvláště tahle „šelmí“ kabelka sklízí obrovské úspěchy. Je z hovězí kůže, dokonce s chlupem, takže vypadá opravdu věrohodně a luxusně.

Ale má i svá negativa. Kromě toho, že občas pustí chlup na tmavé oblečení, ale musím dávat velký pozor, co si k ní obleču. Kabelka prostě určuje, co si vezmu na sebe, místo aby to bylo naopak.

A  přesně takové jsou i tyto kabelky, které vidíte v naší fotogalerii.

Jsou to kabelky od věhlasných módních návrhářů a některé by se daly přirovnat ke šperkům.

Co na ně říkáte? Chtěla byste některou?

Zdroj foto: Facebook Pinterest - imoshenel-baggage

Čtěte také:

Reklama