Kabát je opravdu ta nejlepší investice. A vnašich zeměpisných šířkách si ho užijeme až až.
Navíc bude to první, čeho si na vás lidé všimnou, a na prvním dojmu přece záleží vždycky.

Určitě je z čeho vybírat. Nejvíce jich najdeteve stylu šedesátých let. Mají vysoko posazený pas, od něhož se rozšiřujído áčka, uzavřený, většinou kulatý límeček, výrazné knoflíky.
Kabátky krabicovéhotvarusohrnutýmnebo stojatým límcem a tříčtvrtečními rukávy našlyinspiraci v padesátých letech.
Tento typ je ale náročný nejen na postavu (sluší vysokým štíhlým), ale také na doplňky. Dlouhé kožené rukavice, elegantní kabelky eventuálně zajímavý klobouček jsou skoro nezbytností.
Většina z nás asi sáhne po nestárnoucí klasice. Přece jenom nejde o levnou záležitost, tak chceme, aby nám nějakou sezonu vydržel.

Podle čeho si ještě kabát vybrat? Samozřejmě podle proporcí, to by mělo být prioritní.Plnější postavy by měly volit klasiku svertikálními dělicími švy, které zeštíhlují, nejlépe mírně vypasovaný. Ženy sútlým pasem ho mohou „přeštípnout“ širokým opaskem a vyznavačky trendů by si mohly vybrat dvouřaďák inspirovaný vojenskými nebo námořnickými uniformami.Pro zvláště kreativní a umělecky založené ženy se jistě najdou i modely netradičně střiženése zajímavými detaily.


Letos nesáhnete vedle, když si kromě perfektně padnoucího střihu vyberete šedou barvu. Je módní, praktická a sluší většině žen.

Reklama