„Nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně!“ Kdo by neznal staré arabské přísloví?A já s ním nadšeně souhlasím. Obzvlášť když je tím světem ztichlý podzimní les s padajícím oranžovým listím a vy slyšíte jen tlumený dusot kopyt a vlastní dech. A můžete mít na sobě staré odřené rajtky a je vám to úplně fuk, protože paráda je to poslední, co by lidé od koní řešili.

 

To bylo jen takové malé rozjímání na úvod pro „koňařky“. Pro ty, kdo chtějí být in, mám následující řádky. Pochopitelně že nemusíte vlastnit koně ani na něm nemusíte umět jezdit, abyste se mohly inspirovat jezdeckým stylem. A když jezdecký styl, tak pochopitelně rajtky. Ale ne ty „novodobé", co připomínají spíš legíny, ale ty správné s pěkně vyboulenými nohavicemi. Nejlépe se k nim hodí úzká vypasovaná sáčka s patkami, sametovými límci a koženými lokty.

 

A do čeho se obujete? Nejcharakterističtějším prvkem jezdeckého stylu jsou právě boty. Od elegantních kotníčkových pérek po nádherné vysoké kozačky na nízkém podpatku.


Doplňky? Samozřejmě kožené rukavičky, bez nich ani ránu.

 

Kabelky jednoduché, podobné spíše loveckým brašnám z přírodní kůže nebo kombinované.

 

A samozřejmě drobné doplňky jako hedvábné šátky, kapesníčky a vázanky, nejlépe s motivy koní, vás stylově doladí k dokonalosti.

Ježí se vám vlasy? 
Nikdy byste si nic podobného na sebe nevzala? 
Nebo byste si je ráda alespoň vyzkoušela?
Jezdíte na koni?
V čem?
Napište mi.