píše čtenářka s nickem kf. Ráno se potřebuje vydatně nasnídat, a proto si vozí do práce různé kaše, které ji nejlépe zasytí. Přiznává se, že miluje sladké, a chleba s máslem jí jen v krajní nouzi

Hezké ráno, i kdyby odborníci tvrdili, že dlouho spát a ráno se pořádně nacpat, je vrcholně nezdravé, já musím spát alespoň 7 hodin a brzo ráno se najíst (jsem pravověrný skřivan), jinak je ze mě protivná babizna. Miluji sladké a namlouvám si, že co se sní ráno, to se nepočítá, takže snídani zahajuji kaší (rýžovou, jáhlovou, obilnou, ovesnou..) se sušeným ovocem, velkým hrnkem čaje.

A pak ještě přijde na řadu nějaká buchta nebo domácí sušenky (nejsem líná si upéct) a jen v případě krajní nouze chleba s máslem. A ke sladkému samozřejmě nesmí chybět káva :-) ještěže máme v práci celkem vybavenou kuchyňku..kaše si buď nosím v krabičce z domova, nebo si vařím instantní, takže když jedu ráno do práce, většinu váhy mojí kabelky tvoří jídlo :-)

Přítel je naopak sova, co vystačí s pěti hodinami spánku a nesnídá vůbec. Ale nebydlíme spolu a příležitostí k vzájemnému narušování biorytmů máme tak málo, že to zatím klape. Zatím.

hezký den

kf

Myslím, milá kf, že z vaší snídaně by měli nutriční poradci nejspíš radost. Jen jestli ji stihnete sníst do hodiny po probuzení

Co nejraději snídáte vy, milé ženy-in? Také se s námi podělíte o své zkušenosti? Jak jste na tom se skladbou jídelníčku? Pochválili by vás nutriční poradci? Nebo spíš pokárali? Obešla byste se ráno bez snídaně, nebo ne?

Pište na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama