kapuce

Nedávno jsme si v rubrice styl povídaly o čepicích. Pro toho, komu tohle úžasné a stále aktuální téma nějakým záhadným způsobem uniklo, najde ho  ZDE. Diskuze pod článkem byla nečekaná. Uznávám, že ne každému se čepice zamlouvají. A to z mnoha důvodů.

Tím hlavním byl poničený a zplihlý účes. Druhým slušivost. První bych ještě uznala, druhý neberu, ale budiž. Co tedy na hlavu, když fouká, k tomu třeba ještě prší? Neříkejte, že v takové slotě váš účes k úhoně nepřijde. Jedna ze čtenářek to řeší snadno.

„Když je hnusně, narazím si kapuci...

 A to mě inspirovalo k dnešnímu módnímu tématu. Kapuce je v případě, že nesnášíte čepice, ideálním náhradním řešením. Kromě toho, že báječně zahřeje a nezničí účes, dodá vám sportovně mladistvý šmrnc. Já osobně kapuce miluju. Když si ji natáhnu, připadám si jak v boudičce. Mám pocit bezpečí, jako bych vzhlížela z okna nějaké věže.

kapuce

Ale nemyslete si, kapuce nemusí být jen klasicky u kabátů, bund a mikin. Kapuce vypadá dobře i na netradičně řešených společenských šatech. Jen si vzpomeňte na svatební šaty Veroniky Žilkové. Transparentní kapuce vlastně nahrazovala závoj. Podle mě to byl moc dobrý nápad.

Na našich obrázcích vidíte kapuce jak v tradiční podobně, tak i v té lehce extravagantní.

Vybrala byste si? Nosíte ráda kapuce? Na čem ji máte? Který kapucový model byste si vybrala?

Reklama